• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisuSon Gösterim: 20 Ara 18
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
  • Topluluk Ürünü: Artık her ay için, belirli niteliklere sahip olan bir Minecraft plugini seçiliyor. Ayın pluginini görmüş müydünüz?

Bedava Minecraft Ücretsiz Website Tema v2

Enesaknccc

hayatta oldum şuna kani musiki oluyor tahsile mani
Editör
Mesajlar
163
Beğeniler
80
Puanları
780
#1
Minecraft tema paylaşımımda 2. temayı düzenlemiş bulunmaktayım.1. temada yaptığım gibi açık kaynak kodlu bir html temayı minecrafta uyarladım. Geçişli yazılar, geçişli fotoğraflar gibi özellikler barından temayı ek olarak ekip, blog ve iletişim sayfaları ile birlikte kullanabilirsiniz.

ANA SAYFA


anasayfa.pngİndrmek için tıkla


Virustotal
 
Son düzenleme:

Google Amca

Only Man
Sponsor
Editör
Özel Üye
★ Aktif Kullanıcı
Mesajlar
376
Beğeniler
585
Puanları
1,030
Ruh Hali
#2
Market vs. Yok
Benzeri WordPress Gibi Ortamlarda Rahatça Bulunabilir.
Ama Güzel Olmuş Tebrikler, Başarılar :)
 

al0ne

Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene.
Y. Ekibi Lideri
Mesajlar
118
Beğeniler
71
Puanları
530
Ruh Hali
#4
Düzenlemiş bile olsan, bunu karşılıksız yapman süper. Başarılar.