• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisuSon Gösterim: 20 Ara 18
  • Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.
  • Topluluk Ürünü: Artık her ay için, belirli niteliklere sahip olan bir Minecraft plugini seçiliyor. Ayın pluginini görmüş müydünüz?

Bedava Minecraft Ücretsiz Website Tema

Enesakc

hayatta oldum şuna kani,musiki oluyor tahsile mani
Süper Editör

Görselleri herkesin kendine göre düzenleyeceğini varsaydığım için fotoğraflarda fazla uğraşmadım.Elimde böyle bir tema varken neden minecraft a göre uyarlanmasın dedim ve böyle bir şey ortaya çıktı.Diğer temalara göre biraz daha garip gelebilir.

----> İndirmek İçin Tıkla

----> Virustotal İçin Tıkla

Son düzenleme:

Akifmi37

Kömür Madencisi
Ruh Hali
aralar bıraz daha küçük olabilirdir ve desen ekleyip daha güzel bi görüntü ortaya çıkarabilirdin

Enesakc

hayatta oldum şuna kani,musiki oluyor tahsile mani
Süper Editör
aralar bıraz daha küçük olabilirdir ve desen ekleyip daha güzel bi görüntü ortaya çıkarabilirdin
Her bir bölüm farklı bir sayfayı temsil ediyor konu tasarımı için birleştirerek yaptım. Desen ise kişinin zevkine göre değiştirilebilir.