Minecraft Update Sorunu

muratrencber

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba,ben minecraft'ta force update seçeneğini açıp update yaparken nedense bir yerde takılıyor.Ne kadar beklesem de ilerlemiyor,çözümü olan var mı?

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun az önce başka bir üyeyede olmuştu. AVG Antivirüs yüklüyse silmeniz gerekli.

JeeKi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu gerekli yere taşındı.

aet123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aynı sorun az önce başka bir üyeyede olmuştu. AVG Antivirüs yüklüyse silmeniz gerekli.
yanlız avg virüs programı ve ben bi oyun için asla silmem bunu başka yolu varsa çünkü ben çok şey indiririm ve virüsten beni o kurtarır avg yi silip update yapıp tekrar yüklesek olurmu

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yanlız avg virüs programı ve ben bi oyun için asla silmem bunu başka yolu varsa çünkü ben çok şey indiririm ve virüsten beni o kurtarır avg yi silip update yapıp tekrar yüklesek olurmu

Olabilir diye düşünüyorum.

aet123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sakın benim gibi çok şey indiriyorsanız sakın avg yi silmeyi silersilmez mavi ekran çıktı

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O antivirüsü hiç bilmem ama ESET, minecraftı engellediği zaman özel uygulama seçip izin verme bölümünde minecraftı seçiyorsun ve onu güvenli uygulamalar listesine koyuyorsun. Böylece eset, minecraftı engellemiyor.
Yani demek istediğim şu, bazı antivirüsler bazı uygulamaları engelliyor. AVG'de de buna benzer bir özellik varsa yapmayı dene derim.

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tam olarak anlatamadım. Çünkü AWG yi bilmiyorum. Belirli programlar seçip, onlardan güvenlik duvarını kaldırıyorsun. Biraz araştır istersen, ben anlatamadım:blase: