Minecraft │ Walkaway Adv Map │ Yürü Yürüyebildiğin Kadar... | >> Tam Sürüm İndir! <<

Harita devam etsinmi?

• Kullanılan toplam oy
    55

the5Kenan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bana Kalırsa Diğer Adventure Map 'lardan Daha Güzel Bir Kere Oyunda Mantık Konuşuyor Butonlara Basınca +5, +10 XP Almak ve Save Yapması Güzel Düşünülmüş Tabi Biraz Sinirlenip Bir Kaç Bloğunu Kırdım Kusura Bakma :) Ellerine Sağlık Geç Olduğu İçin Tam Bitirmedim ama Güzel Olmuş Devamı Mutlak Gelmeli :)

Beğendiğin için teşekkür ederim. :)
Ne istersen yap.Mutlaka devamı gelecek.
Ben senden başlığı değiştirmeni istemiyorum. Alıntı yaparken belirt diyorum!
Edit: Fakeler aslını yüceltir bunu unutma!
Ben kimseden alıntı yapmam!
Eğer yaparsamda mutlaka belirtirim.Sadece sen yanlış anlamışsın. :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Güzel ise video çekebilirmiyim ?

the5Kenan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
The5kenan başvurun tamamıyla iptal edilmiştir. 2. testlerde yer almıcaksın. Hatta servere the5kenan nickinde giremiceksin. Ayrıca çok tutarsızsın. Büyüklerinle konuşurken 2 kere düşünmelisin. Skypeden silmemin nedenini de çok iyi biliyosun.
Kendin bilirsin.Server senin ne istiyorsan yap.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Cobblestone slab yapacan[DOUBLEPOST=1371422902,1371422671][/DOUBLEPOST]

Kapıyı slablemi açıcam :sırıtmak: :sırıtmak:
Ha hatırladım kapıyla alakalı bişiy yok üst tarafa iki tane delik yapmış onlardan çıkıcaz galiba ama biraz saçma yani orda kapının olması

the5Kenan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar önce 2 tane wooddan stick yapıyoruz ve sandıktaki cabblestonelardan Lever yapıyoruz.Kapıyı açtık ama parkur kapılarını açmak için woodlardan buton yapmak lazım.Bu kadar. :)

----------​
Lever

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar önce 2 tane wooddan stick yapıyoruz ve sandıktaki cabblestonelardan Lever yapıyoruz.Kapıyı açtık ama parkur kapılarını açmak için woodlardan buton yapmak lazım.Bu kadar. :)

----------​
Lever

Çok saçma olmuş yani en azından blokları verirken ilerde craft ediceğimizi söyleyebilirdin.
Ben wood'ları labirent çıkışı harcadım yoksa oyundaki bütün craftları biliyorum.

Son olarak oyunu bayaadır oynuyorum bana craftingleri öğretme.