Minecraft Zindanlar Hakkındaki Düşüncelerim

GhoulBoy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2020 Yılının Yaklaşması İle Beraber Çıkıcak Olan Bazı Oyunlar Var Tanıtım Videolarından Gördüğüm Kadarıyla Minecraft Yeni Oyunu Olan Minecraft Dungeons Üzerinde Çalışmalar Yapıyormuş Ve 2020 Yılının Hangi Ayı Orayı Bilmiyorum Neyse Bu Sıkıcı Bilgileri Boşverin Gelin Görüşlerime Bakalım

Bence Oyun Gayet Güzel Gibi Duruyor Ben Şahsen Beğenmiş Bulunmaktayım Minecraft'a Modlarla Eklediğimiz Çoğu Özelliği Bulunduruyor Silah Çeşitliliği Düşman Çeşitliliği Gayet Hoş Umarım Beklediğimiz Şekilde Bizlere Sunulur Ve Bize İyi Bir Oyun Deneyimi Sunar İyi Oyunlar Gençlik Hadi Allah'a emanet :cay:
137048

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
2020YYİBÇOBOVTVGKMYOOMDÜÇYV2020YHAOBNBSBGGBBOGGMMEÇÖBSÇDÇGHUBŞBSVBİBODSİO GHA

Epey uzun bir kısaltma oldu. Sadece cümle başı ve noktadan sonra başladığın cümlelere mi büyük harf getirsen acaba? Bence çalışır.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
2020YYİBÇOBOVTVGKMYOOMDÜÇYV2020YHAOBNBSBGGBBOGGMMEÇÖBSÇDÇGHUBŞBSVBİBODSİO GHA

Epey uzun bir kısaltma oldu. Sadece cümle başı ve noktadan sonra başladığın cümlelere mi büyük harf getirsen acaba? Bence çalışır.
Epey uğraşmışsın hocam.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Her Kelimeye Büyük Harfle Başlamak Çok Uğraştırmıyor Mu Hiç Mi Yorulmuyormusunuz

GhoulBoy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hatalarımdan dolayı yorum yapanlar baya bi fazla ama elimde olan bir şey yok ama bundan sonra dikkatli olmaya çalışıcam. Alışkanlık olmuş büyük harfle yazması ne yapalım :D