Yardım Minecraft ,Zula ve Roblox vb. Oynamak İçin PC Arıyorum.

Mrttaha

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Zula minecraft roblox Bu 3 oyun için bir pc arıyorum 13 yaşındayım kedi paramı biriktiriyorum oyunları rahatvoynayabilecegim pc var mi onerebilirmisiniz

Mrttaha

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Bunun fiyatı oldukça uygun ve rahat oyun oynayabilirsin.
Aynı özelliklerin daha iyisi olarak bende laptop var i3 4gb ram fakat oyunlar gerçekten kasıyor masa üstü onerebilirmisin toplama olabilir kendim toplayabilirim

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mrttaha öncelikle bu senin biriktirdiğin paraya bakar miktarını öğrenebilir miyim ?

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Keşke daha fazla olsaymış limitin o fiyata düzgün pc bulmak zor ama ben bir kaç tane bırakacağım o fiyata yakın.

Bu arada N11, GittiGidiyor, hepsiburada tarzı sitelerden kasa alınmasını önermem çünkü aldığın kasa ile sana gelen kasa arasında parça eksiklikleri veya satın aldığın kasa ile sana gelen kasa farklı olabiliyor.

Union 2200 [Bafır Adam] | R3 2200G AMD Vega 8 Gpu 8GB DDR4 240GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com (şu an indirim varmış fiyatı yarı yarıya düşmüş neredeyse bence kaçırma)
Sinerji APU Özelleştirilebilir Hazır Bilgisayar
https://www.itopya.com/boost-rgb-apu32-amd-ryzen-3-3200g-8gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/
En düşük fiyat bunlar var bu sitelere güvenebilirsin demeyeceğim ama N11, Gittigidiyor tarzı sitelerden kasa almaktan daha güvenilir bence.