1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.
  3. 2017-2018 eğitim öğretim yılınız hayırlı ve uğurlu olsun!

Minecraft'da yaratıkları kaldırma modu nedir?

Konusu 'Minecraft Destek' forumundadır ve ertuMan tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. ertuMan Ağaç Yumruklayıcı

Reklam
    Arkadaşlar ben minecraft'da yaratıkları kaldırmak istiyorum mesela dünya tipini dümdüz yaptığımda slimeler var gıcık oluyorum çözümü yokmu bunun??

2. aabbcc Zombi Katili

Ayarlara gir.Oyunu peacifula yani barışçıla çevir.Hiçbir canavar çıkmıyor

3. ertuMan Ağaç Yumruklayıcı

Slimeler gidio mu

4. aabbcc Zombi Katili

Evet gidiyor

5. Life Hunter Lapis Toplayıcısı

Canavarlar yok olursa oyunun bir zevki kalmazki

6. assasin987 Ağaç Yumruklayıcı

Ben kendi başıma takılırken bu benim işime yarayabilir. Teşekkür ederim. Ben daha önce (4-5 ay) minecraft oynarken oyunu yüklediğimde moblar kapalıydı.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş