Minecraftevo.com Dolandırıcılığı!

murat66005

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft Premium Hesabı Falan Pek Anlamıyorum İlk Defa Premium Alıyım Dedim 20 TL Karşılığında Bana Bir Hesap Verdiler Şifremi Değiştirdim Oyuna Girdim 5 Saat Oynadım Sonra Bir Daha Giremedim Çünkü Hesabın Şifresi Değiştirildi. İnsanları 20 TL İçin Enayi Yerine Koymaları Zoruma Gidiyor Ben mağdurum ve Benim Gibi Kim Bilir Ne Kadar İnsan Var. Sonra Canlı Desteğe Durumu Yazdığımda Bana Şu Cevap Verildi discorddan Destek Talebi Oluşturun Sorununuz Çözülsün. Dediklerini Yaptım 2 Gün Sonra Destek Talebine Cevap Olarak Şöyle bir şey Geldi. Aldığınız Pakette Böyle Sorunlar Yaşanmakta o Yüzden İstisna Olarak Size Özel Aradaki Farkı Ödedikten Sonra Size Böyle Sorunlar Yaşamayacağınız Bir Hesap göndereceğiz o Pakete geçiricez İstemiyorum Dedim ve Hiçbir Yanıt Gelmeden Destek Talebim Sonlandırıldı. Yani 20 TL İçin İşin açıkçası Pek Umursamadım Ancak Kendi Kendime Düşününce Ben Dolandırıldım başkalarıda her gün Dolandırılmaya Devam Ediyor. Bu Yüzden Bunu Dile Getirmenin Doğru Olacağını Düşündüm. Böyle Ahlaksız ve Dolandırıcı İnsanlara mağdur Olmayın!

iMunTu

Battis
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu neredeyse tüm sitelerde böyle mail'i değişen premium al ve direkt değiştir sonra güvenlik soruları ekle biraz pahalı olabilir ama uzun süre sende kalır.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Premium Hesabı Falan Pek Anlamıyorum İlk Defa Premium Alıyım Dedim 20 TL Karşılığında Bana Bir Hesap Verdiler Şifremi Değiştirdim Oyuna Girdim 5 Saat Oynadım Sonra Bir Daha Giremedim Çünkü Hesabın Şifresi Değiştirildi. İnsanları 20 TL İçin Enayi Yerine Koymaları Zoruma Gidiyor Ben mağdurum ve Benim Gibi Kim Bilir Ne Kadar İnsan Var. Sonra Canlı Desteğe Durumu Yazdığımda Bana Şu Cevap Verildi discorddan Destek Talebi Oluşturun Sorununuz Çözülsün. Dediklerini Yaptım 2 Gün Sonra Destek Talebine Cevap Olarak Şöyle bir şey Geldi. Aldığınız Pakette Böyle Sorunlar Yaşanmakta o Yüzden İstisna Olarak Size Özel Aradaki Farkı Ödedikten Sonra Size Böyle Sorunlar Yaşamayacağınız Bir Hesap göndereceğiz o Pakete geçiricez İstemiyorum Dedim ve Hiçbir Yanıt Gelmeden Destek Talebim Sonlandırıldı. Yani 20 TL İçin İşin açıkçası Pek Umursamadım Ancak Kendi Kendime Düşününce Ben Dolandırıldım başkalarıda her gün Dolandırılmaya Devam Ediyor. Bu Yüzden Bunu Dile Getirmenin Doğru Olacağını Düşündüm. Böyle Ahlaksız ve Dolandırıcı İnsanlara mağdur Olmayın!
Çok pahalıya almıssın ben 10tl satıyom

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
orjinaline o kadar para vermiyorsanız e-postası değişen pre alıcaksınız aldığınız an değişiceksiniz asla demir paket almamamlısınız böyle sitelerden gen diye birşeyleri var insanların prelerini çalıyorlar

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
G.o ama keşke biraz araştırarak alsaydın.

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer hala bir premium almayı düşünüyor isen (full access yani herşeyi değişen) benim eskiden "209 RUB" yani 18 ₺ aldığım pre şu an 23 ₺ oradan alabilirsin.
(Satıcı ben değilim sadece öneri yapıyorum)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Orjinal siteden alma sonra aman ben dolandırıldım.

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Premium adında satılanlar hikaye. O sitelerden aldıklarınız yasadışı hesaplar. Orijinal oyun, minecraft.net adresinde 23.95 Euro. Ayrıca artık premium değil Mojang Hesabı.
Kısaca, her zaman orijinal kullanın. Oradan buradan hesaplar alıp da dolandırıldım demeyin.

PotenzaK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar o sitelerin hepsi plati.ru dan alıyor 1 dolara 0.60 dolara hiçbir siteden satın almıyorum hepsi çalıntı hesap zaten.
plati.ru dan alın direk değişimde yapıyorlar zaten iyi akşamlar.

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sabah spam yada mesaj kasıyormuş gibi görünmemek istemediğim için yazmadım ama 146 lira Mojang hesabına verilmez hani üstüne 23 lira eklenip Grand Theft Auto 5 alınır olmadı Rainbow6 alır üstüne Rust alırsın.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sabah spam yada mesaj kasıyormuş gibi görünmemek istemediğim için yazmadım ama 146 lira Mojang hesabına verilmez hani üstüne 23 lira eklenip Grand Theft Auto 5 alınır olmadı Rainbow6 alır üstüne Rust alırsın.
E o para verilmez diyorsan almayacaksın zaten, kendi kafanızdan oyunlara değer biçecekseniz oyun yapın siz kendi oyununuza değer biçin. Adamlar ürünlerine değer biçmişler beğenirseniz alırsınız beğenmezseniz almazsınız. Kalkıp sağdan soldan dolandırıcılara 20 liralar 15 liralar yedireceğinize biriktirin paranızı en güvenli yerinden alın.

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
E o para verilmez diyorsan almayacaksın zaten, kendi kafanızdan oyunlara değer biçecekseniz oyun yapın siz kendi oyununuza değer biçin. Adamlar ürünlerine değer biçmişler beğenirseniz alırsınız beğenmezseniz almazsınız. Kalkıp sağdan soldan dolandırıcılara 20 liralar 15 liralar yedireceğinize biriktirin paranızı en güvenli yerinden alın.
Ya ciddimisin sen? Avrupada 23€ satılan oyuna 146 ₺ vermek? lol almayayım canım platide ki daha hesaplı 128 ₺ tasaruf ediyorum. Bu arada o dediğin adamlar keşke ₺kurundan değer biçseler de bazı insanlar bu yola başvurmasa.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
120 liralık oyunu 20 liraya alabileceğini düşünmen senin hatan