[ Minecrafthesabim.com ] Rezilliği !!

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar ben yaklaşık 1 hafta önce bu siteden alışveriş yaptım hereşyi değişen premium aldım fazla param olmadığı için ilk başta satın aldığımda otomatik olarak veren sistem bana gerçersiz bir premium verdi daha sonra yenileme açtım bana premium verdiler epostasını bir türlü değiştiremedim neyse geçelim ismini değiştirdim skin vb koydum şifreyide değiştirdim güvenlik kodu falanda koydum 1 hafta geçmedi premiumunun şifresi bu gün tam 1 saat önce değişti. yani demek istediğim minecraft.net kendi orjinal sitesinden başka bir sitede alışveriş yapmayın arkadaşlar ben pişman oldum şu anda baya keşke bi 60 tl daha üstüne koyup alsaydım.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Milyar kez, her gün, her yerde bu konuyu altını çizerek uyarıyoruz; Mojang bile OPTIFINE.NET sitesine premium hesabınızı girdiğinizde olacaklardan siz sorumlusunuz diye uyarı verirken insanlar halen resmi olmayan sitelerden premium hesap almaya çalışıyorlar.

Minecraft.net ve Minecraftshop.com'dan başka sitelere güvenmeyin.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyun 157 lira, sen 97 liraya premium aldıysan hak ettin bunu yaşamayı. geçmiş olmasın.
bu arada plati.ru pls

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Bu sitelerden hiç biri güvenilir değil zaten.

CoolDesger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çaldıkları hesabı size yutturuyorlar. Şifrenin değişmesi falan gayet normal yani.

BatuBskn0

PayidarNetwork.Batihost.Net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5TL'ye skini vs değişen premium aldım yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum bu işler şans işi birazda
baba sen burayı terket sinirlerimi bozmak için mi yazdın skjsfjsasf adam diyor 5 tl ye herşeyi değişen aldım ben 50 tl verdim ortada hesap yok :DDDD

W

Wakkup

Ziyaretçi
Bir mağdur daha, şimdi o hesabı başkasına verecekler.

koko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 TL'ye aldığım her şeyi değişen preyi 2 yıldır kullanıyorum.
Alacaksan ucuza plati.ru'dan alıcaksın, hesaba bir şey olduğunda yenisini veriyorlar. :)