MinecraftJB (JailBreak) - 1.8.X - Çok Yakında!

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba sevgili Gamer.Com.Tr üyeleri. Bugün, Minecraft Türkiye'de bir ilke imza atmak istiyorum. Öncelikle, bu server böyle hapisten kaçma gibi değil. Bildiğiniz, CS 1.6 yada CS:GO'daki jailbreak. Şimdi diyeceksiniz, "yahu ne saçmalıyorsun birader mikrofon felan yok oyunda nasıl komut verecek" diyebilirsiniz. Bunun içinde, sunucuya giriş yapmak için herkesin ya TS3'e yada, Discord'a ihtiyacı olacaktır. Bunun için bir oylama yapacağım. Çoğunluğa göre ya TS3 yada Discord açacağım. Neyse, şimdi nedir bu MinecraftJB? Bir değişiklik olsun diye, CS 1.6'daki jailbreaki aldım, Minecraft'a biraz kopyaladım denilebilir. şu an sunucuyu tek başıma kodladığım için ve haritasını tek başıma yaptığım için, hatalarım olabilir. Neyse, şimdi resimlere geçelim.

Hücre

CT(Komutçu yada korumanın) Doğma Yeri

Kafes

Disko Oyununun Yeri

Yemekhane Oyununun Yeri

KZ

Kule/Mahkeme Oyunlarının Yeri

Havuz

Plaj(Baya boş olduğunu biliyorum en yakın zamanda dolduracağım orayı)

Evet oyunların yapıldığı yerleri gösterdim. Şimdi, komutçu/koruma komutlarına geçelim.

Gömme yerine /freeze kullandım. Godluda olur godsuzda.
Komudu: /freeze on/ac

Freeze bozma yazısıda böyle.
Komudu: /freeze off/kapa

God almak için 3 el beklemek gerekiyor.
Komudu: /god on/ac

God kapatma yazısı
Komudu: /god off/kapa

FF açmak için 2 el beklemek gerekmektedir.
Komudu: /ff on/ac
/ffmenu yazarak ordan "Düz FF" yazısına tıklayarakta alabilirsiniz.

FF kapatmak içinse, aynı yerden "Düz FF Kapat" yazısına tıklayarakta kapatabilirsiniz.
Komudu: /ff off/kapa

/getir komudunu sadece god modu açıkken kullanabilirsiniz. Eğer god modu açık değilken /getir yazarsanız sonuç:
Komudu: /getir

Ama eğer godluyken yazarsanız:

Sırada CTMenu. Hiç anlatmama gerek yok, siz bakarak herşeyi anlayabilirsiniz.
Komudu: /ctmenu

Sırada ranklar. Her bir yetkinin kendine has özellikleri var. Yapmak zor, ama sizleri eğlendirebilmek için, uğraşmaya değiyor doğrusu.

Ve bu konumda bu kadardı. Konu aşırı sade olabilir. İlk server tanıtım konum. Eğer eklenmesini istediğiniz şeyler varsa, buradan yazabilirsiniz.

Toni_2003

Koni and Boni
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Süper olmuş eline sağlık.. Server açıldığında kesinlikle gelicem

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Böyle değişik sunucuları görmek güzel, başarılar.

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Counter-Strike 1.6 JailBreak'in Minecraft'a uyarlanmış hali... Başarılı, haritalarınızda geliştirirsiniz biraz daha gerçekçi yapmaya çalışırsınız, ne bileyim başka bloklar felan koyabilirsiniz. Sürümde 1.11 ve üstü olursa daha iyi olabilir, başarılar dilerim.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk değil fakat açıldığında kesinlikle geleceğim

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
oyun içinden konuşmanı sağlayan bir mod vardı tam hatırlamıyorum ancak sunucuyu modlu açarsan çok daha güzel olabilir jailbreak çok severim oynarım belki

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Son Zamanlarda Jail Break Serveri Yok Denebilcek Kadar Az Güzel Bir Projeye Benziyor.