MinecraftMoreTP Plugin

AhmetSosyalS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
120503

Merhaba Gamer.com ailesi! Öncelikle bir Eklenti tanıtımı olacak konumun bu forumdaki ilk konum olması benim için çok ayrı bir duygu. İsterseniz şimdi konuma geçelim.

120504

Bu Eklenti Ne İşe Yarar?
Eklentimizi bir kaç eklentinin birleşimi olarak düşünebilirsiniz. Hem warpları ayarlayabildiğiniz ve bunları ChestCommand gibi bir menü olarak ayarlayıp kolay bir şekilde warp menüsü oluşturabileceğiniz ve bunu karışık komutlarla değil bir kaç tıklama ile çözebileceğiniz bana göre harika bir plugin. Bu plugini açmak için ayrıyeten 2 eklenti gerekir. Bu eklentiler ise Vault, bir ekonomi plugini ve GroupManager gibi bir yetki eklentisidir. Bu pluginimzdede bir craft mevcut. Bu craft ise bir portal silahına benzetebileceğimiz bir şey.

120475

Yukardaki gördüğünüz craft sayesinde elde ettiğiniz ürün ile eğilerek sağ veya sol tık yaptığınızda bulunduğunuz yeri seçersiniz. Onu alıp normal olarak sağ veya sol tık yaptığınızda ise sağ veya sol tıka kaydettiğiniz noktaya ışınlanırsınız.
Bu plugin sayesinde serverinizde ışınlanmalar daha renkli olacak ve bazen işinizi kolaylaştıracak. Mesela bir oyuncu size yanına ışınlanma daveti atabilir sizde bunu sohbetten bir iki tıklama ile ışınlanabilirsiniz.

Birkaç özerlliği daha bulunmakta ve bunlar ise ışınlanma ,rastgele ışınlanma ve seçtiğiniz bioma ışınlanma.

120509

(Benim kendim deneme ihtimalim imkansız olduğundan resim bir videodan alıntıdır)
Pluginde gördüğünüz gibi bir kaç saniye saydıktan sonra efektlerle sizi ışınlamakta. O saniyeyi falan siz ayarlayabilirsiniz. Türkçeleştirme ayarlamasıda kolay zaten bende bir türkçeleşmiş halini paylaşacağım.

Bazı Komutları:

/moretp ---------> Yazarak tüm komutlara ulaşabilirsiniz fakat diğer komutlarında işlevlerinden bahsedeceğim.

/moretp sign ---------> Bir tabelaya bakarak bu komutu girdiğinizde artık o tabelaya tıklayan oyuncularda ışınlanma menüsü açılacaktır. (Aşağıda gördüğünüz menü)

120597

/moretp gui ---------> Her eklentide olduğu gibi menüyü açar.

/setwarp /delwarp ---------> Tahmin edeceğiniz gibi warp kurma ve kaldırma komutları.

/moretp randomtp ---------> Rastgele ışınlanma gui yani menüsünü açar.

Diğer komutlarda diğer ışınlanma komutları ile aynıdır bazı komutlar ise /moretp komudunda bulunmaktadır.

ayrac.png

İndirme Linki:
1.8-1.12.2

ayrac.png

(Türkçeleştirme üzerinde hala çlaışılmakta paylaşılacaktır. Yakında!)
B
u konuluk bu kadardı Forum Gamer ailesi iyi forumlar!

Ekli dosyalar

• 2017-03-04_23.26.56.jpg
    2017-03-04_23.26.56.jpg
    118.7 KB · Görüntüleme: 328

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Ekteki görüntüyü sil daha iyi olur ayrıca pluginin adının yazılı olduğu bir resim ekle gamer.com.tr resminin altına diyer stajyerlerin ve asistanların tanıtım konularına bakabilirsin ayrıca virgül kullanmanı öneririm .
başarılar . . .

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok iyi anlatmışsınız ellerinize sağlık .

AlagaCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunculara vermemiz gereken yetkiler neler ?. Sunucuda warplara gidemiyorlar.

HardBone

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel forum ve açıklayıcı anlatım. İyi forumlar diliyorum.