Minecraft'ta asla yapmamanız gereken I Oyuna ve bilgisayarınıza zarar veren hareketler

Bunları denedinizmi

• PC Çöktü yardım help pls

Kullanılan: 0 0.0%
  • Karakterin bacağı nerde?

• Evet

• Hayır

• Kullanılan toplam oy
    1

TRPixelServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar bugun sizlerle ilginc bir konu ile karsınızdayım.Minecrafta asla yapmamanız gereken şeyler.
1-Asla fazla tnt patlatmayın
Bunu herkes bilsede bilmeyenler için söyliyeyim çok fazla tnt patlatmak pcnizin hella vella bir şekilde mavi ekran vermesiyle sonuçlanabilir.
2-Minecraft dosyalarınızla oynamayın!
Bu sadece mc için değil her oyun icin gecerli sizin icin verilen mods saves screenshot dısındaki klasorlerle oynamayın.Bunlar minecraftın doğru çalışması için gerekli dosyalardır.
3-Minecraft acıkken cheat engineyle oynamayın
Cheat engineyle oynamayı hepimiz severiz peki oyunları bozmaya gelince veya sisteme mavi ekran verdirmeye çalışınca işler değişiyor tabii.be800000 adlı değeri aratıp hex kutusunu işaretlerseniz ve çıkan tüm verileri değiştirip CDD yada FEDAC yada EDEF diye sallayıp bir şeyler yazarsanız oyunda sacma seyer olur. karakterin kafası uzar kafası silinir yada benim gibi mcnizi kalıcı olarak bozarsınız yapmayın sakın.Ben Yaptım Ne oldu diller birbirne girdi minecrafta dil diğe bir şey kalmadı bide grafiklerde kafii yedi orasıda ayrı.Fazla oynamayın pc donuo + arasıra mavi ekran verio.

130933
130934

Sizinde bildiğiniz Minecrafta yapmamamız gereken şeyler varsa lütfen aşağı yazın :) Yabancılar buna corruptions diyor internete 3d game corruptions yazın neler cıkcak

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Söylediklerini yapmamak için kendimi zor tutuyorum. :peh::peh:

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bunları söylemeseydin yapacaktım çok teşekkür ederim