Minecraft'ta Oyuncuların Komutlarını Gösteren Plugin (CommandWatcher)

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
132402

133453

Minecraft'ta Oyuncuların Komutlarını Gösteren Plugin (CommandWatcher)
Merhaba arkadaşlar, sunucunuzda komut kullanan oyuncuları anlık olarak oyun içerisinden görmemize yarayan CommandWatcher eklentisinin tanıtım konusuna hoş geldiniz. İsterseniz hemen tanıtıma başlayalım.

Eklenti Hakkında
Evet, eklentinin amacı bir hayli basit. Sunucunuz'da sizin istemediğiniz ve yasakladığınız ya da sizin engellediğiniz oyun içi komutlarını kullanan oyuncuları ya da yetkilileri anlık olarak sohbet bölümünden görmenize yarayan gayet basit bir eklentidir. Komutlar ve yetkiler olabildiğince az tutulmaya çalışılmış, ve mesajları olabildiğince sade yapmaya çalışmışlar, bu da CommandWatcher eklentisini diğer eklentilere nazaran bir tık daha iyi gösteriyor diyebilirim. Eklentide iki adet oyun içi yetki ve bir adet'de oyun içi komut bulunmaktadır, eklentinin sitede belirtildiğine göre desteklediği sadece bir sürüm var o da en son sürüm olan 1.14 sürümü ama büyük ihtimalle eklenti 1.8 gibi eski sürümleri'de destekliyor. Ek olarak eklenti sahibi SpigotMC sayfasından size bağış yapabileceğiniz bir BitCoin adresi bırakmış aşağıda linki verdim ulaşabilirsiniz. Evet yeterince eklenti hakkında konuştuğumu düşünüyorum ve oyun içi yetkiler ve oyun içi mevcut olan komutlara geçmek istiyorum.

Oyun İçi Yetkiler
cw.see - Bu yetkiye sahip olan yetki grubu veya oyuncular diğer oyuncuların veya yetkililerin kullandığı komutları görebilme yetkisine sahiptir.
:D

cw - Bu yetkiye sahip olan yetki grubu veya oyuncular /cw on/off komutunu oyun içerisinde çalıştırmanıza yarayan bir yetkidir. CommandWatcher adlı eklentinin ana yetkisi görünüşe göre budur. Evet yetkilerdende bahsettiğimize göre yavaştan oyun içi komutları sizlere göstermek istiyorum hazırsanız oyun içi komutları tanımaya çalışalım.

Oyun İçi Komutlar

Eklentide sadece bir tane komut bulunmaktadır. Fazlasına gerek yok diye düşünmüşler ama bence bir /cw reload komutu güzel olabilirdi belki ilerleyen güncellemelerde ekleyebilirler.

/cw <on/off> - Evet bu komut'u kullanabilmek için (cw) yetkisine sahip olmalısınız oyun içerisinde /cw on yazdığınızda oyuncuların veya yetkililerin kullanmış olduğu komutları anlık olarak sohbet bölümünden görebiliyorsunuz. Bunu kapatmak içinde /cw off yazmanız yeterli olacaktır.

Evet komutlarda bu kadardı şimdi ise CommandWatcher adlı eklentinin indirme adresini sizlere vermek istiyorum.

İndirme Adresi

Direkt İndir (SpigotMC) :
spigotmc.org/resources/commandwatcher.69246/download?version=287927
SpigotMC Ana Sayfasını Ziyaret Et:
spigotmc.org/resources/commandwatcher.69246/

Evet umarım eklentiyi beğenmişsinizdir eklenti oldukça basit bir eklentidir komutlar ve yetkiler yeterince az ve bu cidden eklenti açısından bence çok iyi. Diğer eklenti tanıtımlarında görüşmek üzere, iyi forumlar.