Minecraftta Skyblock-2 7X İron Golem Spawneri

Beetlejuice

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba biz oğluma legentvrafttr.com LCTR network ten (minecraft ta ) Skyblock-2 sunucudan 7X İron Golem Spawneri (₺50) aldık,ürün gelmediği gibi destek ten kayıt açıp dekont , item resim vs kanıt yolladım.onlarıda sildiler.ve 1 haftadır yardım etmiyorlar.Legentcrafttr yardım etmiyor.Ulaşabileceğim telefon numarasıda yok.Tüketici Haklarına şikayet kayıdı açtım haklarında. başka ne yapmam lazım bilen varmı.satış yapan bir sitenin call centerı yok,telefon yok.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açtığınız Ticket'ı silmemişlerdir. Dikkat ettiniz mi ? Bir de satın alma işleminde herhangi bir sorun yaşadınız mı ? Discord adresleri var. Oradan ulaşabilirsiniz. Sunucu üzerinden herhangi bir yetkiliyle konuşabilirsiniz.

Beetlejuice

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Açtığınız Ticket'ı silmemişlerdir. Dikkat ettiniz mi ? Bir de satın alma işleminde herhangi bir sorun yaşadınız mı ? Discord adresleri var. Oradan ulaşabilirsiniz. Sunucu üzerinden herhangi bir yetkiliyle konuşabilirsiniz.

evet silmediler,resim yolladıklarımı sildiler.Birde şaka gibi dalga geçer gibi cevap verdi biri.sonra 4 kayıt daha açtım :( kimse ilgilenmiyor.teşekkür ederim size yardım için.discord u deneyeyim birde.
[automerge]1525930440[/automerge]
15 gün oldu,bir kişi bile ilgilenmiyor.Yardımcı olan yok.Nalet olsun,bir daha bunlardan bir şey alırsam

Son düzenleme: