Minecraftta sunucusu açılabilecek bir oyun var mı?

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Merhaba, minecraftın klasikliğinden sıkıldım, fikir lazım, minecraftta yapılabilecek bir oyun var mı ? Rust v.b

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bir zamanlar Rust oyunun hastasıydım ama şu anki haline değil. Rust Legacy oynayanlar bilir, o dönemlerden bahsediyorum.
Aslında Rust oyununa benzer bir tarzda sunucu açabilirsin. Eğer sunucu işlerinden (eklenti yazmak vs.) anlıyor isen bir de güzel bir ekibin varsa birkaç ay sonucu projeni tamamlarsın, belki.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Bir zamanlar Rust oyunun hastasıydım ama şu anki haline değil. Rust Legacy oynayanlar bilir, o dönemlerden bahsediyorum.
Aslında Rust oyununa benzer bir tarzda sunucu açabilirsin. Eğer sunucu işlerinden (eklenti yazmak vs.) anlıyor isen bir de güzel bir ekibin varsa birkaç ay sonucu projeni tamamlarsın, belki.

Rust konusunda modelleme ve skript yazabiliyorum ancak harita tasarımı yapabilecek kişi bulmak zor, öneri için teşekkürler.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Merhaba, minecraftın klasikliğinden sıkıldım, fikir lazım, minecraftta yapılabilecek bir oyun var mı ? Rust v.b

Kesinlikle düşündüğüm bir oyun var. CS:GO. Hatta ve hatta şöyle değineyim, bunu bir sunucuda yapım aşamasındayken görmüştüm. Sonra ne oldu bilmiyorum.