Etkinlik Minecrafttürk Sunucu Ve Gift Kod Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
İşte Gift Kod çekilişi!

Bu hafta boyunca Facebook sayfamızda ki resmi beğenip, paylaşan 2 şanslı üyemizden birisi 4GB sunucu diğeri ise 1 Minecraft Gift Kod kazanıyor!

Sizde şansınızı deneyin ve bundan sonraki bütün Gift Kod ve Sunucu çekilişlerimizde kazanma şansınızı arttırmak için Facebook sayfamızı beğenip, paylaşıp arkadaşlarınıza önermeye devam edin.

Herkese bol şans...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çekilişimiz sonuçlanmıştır.

Gift Kod Kazanan şanslı üyemiz Fatih Çıracı, sunucu kazanan şanslı üyemiz ise Tunahan Can'dır.

Kendilerini tebrik ediyorum :) Facebook sayfamız üzerinden bize mesaj gönderdikleri takdirde hediyeleri verilecektir. 1 hafta içerisinde geri dönüş yapılmadığı takdirde hediyeler Facebook sayfamızı beğenen diğer kullanıcılar arasında yeniden çekiliş yapılarak yeni talihlilerine verilecektir.

Sunucu çekilişimiz haftada bir Gift Kod çekilişimiz ayda bir yapılacaktır.

Herkese iyi forumlar...

EmRe174

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admin yarışma ne zaman sonuçlanacak :D Çok heyecanlandım yiaa :D

Modatekno

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnşallah bana çıkar 10 kere paylaştım + 700 den fazla arkadaşoım var + herkeese önerdim :)

wendell09

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hadi bakalım kime çıkcak acaba merak ediyom

BlueHide

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Admin peki mesela adama gift code çıktı banada sunucu adam sunucuyu istiyo bende gift code'u takas edebilirmiyiz?

MalikMelih

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnşallah hak eden arkadaşımıza çıkar ama kime çıkacağını allah bilir.Benden herkeze bol şans :D

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamamdır, - Yiğit Onuk.

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğenip/Paylaştım :) Gift Code çıkarsa 3. hesabım olur ne güzel :D Ama ben sunucuyu istiyorum o süper olur *_*

xXSilentMythXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft türk ekibi face de resiminizi paylaştım .
hiç minecraft premiumum olmadı olursa çok sevinirim ama suncu olursada sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...