MineHeight > oyna.mineheight.com | 1.8 - 1.14.3 | FACTİON AKTİF! EĞLENCENİZE EĞLENCE KATMAYA NE DERSİNİZ?

Wirpase

Marangoz
En iyi cevaplar
0
130492

MineHeight, 2019 yılının Mayıs ayında kurulmuş olup Minecraft oyuncularına sakin, eğlenceli, saygın bir ortam sağlamak için
kurulmuş olup bizce işini iyi yapan bir sunucu topluluğudur. Şu an sadece Skyblock olmakla birlikte yakında OP Factions ve
SkyPvP (KitPvP'nin gökyüzü versiyonu) eklenecektir. MineHeight yetkili ekibi (Kurucu ve admin ekibi baz alınarak)
2 yılı aşkın süredir beraber olup, sunucu yönetmektedir. Tecrübesinden ödün vermeyen yetkili ekibimiz her türlü
yeniliği sunucuya yansıtacaktır.

130494

Özel Ocak Sistemi

Yükseltme sistemi ile ocaklarınızı daha epik (gelişmiş) duruma getiren bu sistem, size çok fayda sağlıyor.
Üstelik ocaklarınızı para karşılığı yükseltebilirsiniz! Bu yükseltmeler özellikleri de arttıracaktır.
Örnek olarak aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.

130495

(Bu menüyü ocağa sol tıklayarak açabilirsiniz.)

130496

Bu sistemin diğer bir özelliği ise tamir edilmiş ya da zarar görmemiş bir eşyayı ocağa koyduğunuzda
eşyanın hammaddesini geri alırsınız. Örneğin;

130497

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Balıkçı Eventi

Balıkçı eventi günde 10 kere olmakta.
Saat 9.00'da başlayıp 1.5 saat aralıklarıyla ilerleyip, 22.30'da son bulmaktadır.
Eventin mantığı şudur;
- Event duyurusu geçildikten sonra "/warp balıkçı" ya da bir su kenarında olta ile balık tutmalısınız.
- Tuttuğunuz balıklar rastgele olarak derecelendirilir ve "20 çeşit" balık arasından size verilir.
- Bu balık tutma yarışında en uzun balığı tutan kişi ödülün sahibi olur.
[Ödüller şu şekildedir:]
[ 1) $65.000 & 12 Elmas]
[ 2) $50.000 & 8 Elmas]
[ 3) $30.000 & 5 Elmas ]
[ 4) $20.000 ]
[ 5) $10.000 ]
[Teselli ödülü (Katılan herkese verilir): $3.500 & 1 Elmas ]

Örnek olarak balıklar şu şekildedir:

130498

130499

[ Dipnot: En büyük iki balık (Mavi balina ve Pigme balina) sizlere ekstra özellik verir. Mavi balina Güç I etkisi verirken, Pigme balina açlığınızı doldurur. ]

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Shards Marketi
[Şu anlık sadece Skyblock'ta mevcut.]
Shards marketi (/shards) özel coin kullanılarak alışveriş yapılan bir markettir.
Shards coinini oy vererek veya kutulardan kazanabilirsiniz.
Marketin fotoğrafı aşağıda belirtilmiştir.

130500

Özel marketimizi sunucumuza gelerek daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Gelişmiş Tüccar Sistemi

Gelişmiş tüccar sistemi (Açık arttırma) sayesinde eşyalarınızı daha güvenilir bir şekilde satışa sunabilirsiniz.
Açık arttırmanın (/ah) görseli aşağıda belirtilmiştir.

130501

130502

Gelişmiş Takas Sistemi

Gelişmiş takas sistemi ile güvenilir bir şekilde oyuncularla eşya / para takası yapabilirsiniz.
(/trade <oyuncuismi>)
Görsel aşağıda belirtilmiştir.

130503

130504

Gelişmiş XP ve Para Saklama Sistemi

Gelişmiş XP (/xpb <xp miktarı) ve para (/withdraw <para miktarı) saklama sistemi ile saklayabilirsiniz.
Görseller aşağıda belirtilmiştir.

130507

130508

Gelişmiş Kırık Taş Jeneratörü
[Sadece Skyblock'ta bulunmakta.]
Gelişmiş kırık taş jeneratörü sayesinde kırık taş kazarken farklı madenlerde elde edebilirsiniz.
Siz "Bu sistem her sunucuda var!" diye çıkışmadan önce şunu söylemeliyiz ki hayır yok.
1.000 ada seviyesindeki birisine çıkan şans ile 10.000 ada seviyesindeki birisine çıkan şans aynı değil.
Tam olarak "1.000 - 2.500 - 5.000 - 10.000" ada seviyesine özel şans yüzdeleri ekledik.
Aşağıya 1.000 ve 5.000 ada seviyesindeki şans yüzdelerini ekliyorum..

130509

130510

Vee… Gel gelelim en güzel özelliğimize!

Gelişmiş Özel Büyü Sistemi

Bu özellik üzerinde uzun zamandır çalışan yetkili kadromuz şükürler olsun ki Türkiye'de bir ilke imza attı!
Gelişmiş özel büyü sistemi ile oyundan ayrı olarak tamı tamına 136 adet büyü ekledik!
Bu büyüleri eşyalarınızda kullanıp ister arenada ahkam kesersiniz, ister ticarete girişirsiniz. Tamamen size kalmış.
Ha... Arena demişken aklınıza sadece PvP büyüleri gelmesin! Kazmanıza, küreğinize, baltanıza da büyüler ekledik!
Şimdilik sadece birkaç görsel bırakıyorum ancak çok yakında videolu anlatım gelecek.. Biraz karışık bir sistem açıkçası..

Büyülerin dereceleri var. 4 tanesini oyun içerisinden XP karşılığında alabiliyorken, 2 tanesini Shards marketinde ya da en değerlisini

sitemiz üzerinden satın alabiliyorsunuz. Satın alma menüsünü aşağıya bırakıyorum. (/büyücü)

130512

Büyülerden birkaç tanede buraya bırakıyorum..

130513

130514

"Bu ihtimaller nedir?" diye sorarsanız kısaca şöyle özetleyebiliriz.

Eşyaya büyüyü bastığınızda x ihtimalle başarıyla basarken y ihtimalle büyü başarısız olur ve eşyanızı bir ihtimalle silebilir..
Bu işler birazda risk işi. :)

Bu özelliğimizi o kadar övdük, peki bu kadar mı?
Tabii ki hayır. "/büyücü" ile açtığınız menü ile sonraki sayfaya geçerek eşyalarınızı riske atmamak için alabileceğiniz birkaç eşya var.
Fotoğraflarını maalesef ki şu an ekleyemiyorum, kısaca özetleyeyim.

Beyaz Parşömen: Başarısızlık ihtimalini ortadan kaldırır! Eşyanız asla yok olmaz!
Siyah Parşömen: Eşyanızda kullandığınız rastgele bir büyüyü kitap olarak size geri verir!
Öldürme İstatistiği: Kullandığınız eşya ile kaç kişiyi öldürdüğünüzü eşyanızın üstünde yazar!
Beyaz Toz: Büyüdeki başarı ihtimalini arttırır!

Bu kadarda değil..
Bir eşyaya maksimum 7 büyü basabiliyorsunuz. Ve bizde buna uygun olacak şekilde "Özel kitler" ayarladık.
Bu özel kitleri sadece site üzerinden satın alıyorsunuz ve eğer satın alırsanız bir seferlik değil, 5 günde bir sürekli olarak kullanabiliyorsunuz.
[ Sitemize henüz eklenmedi, yakında ekleyeceğiz. ]
Ve kit sayımız 3 tane, 5 tane değil.
Tamı tamına "18 adet" özel kit yaptık!

Böylece isteyen istediği kiti alabilecek!

Gelişmiş Market Sistemi

Gelişmiş market sistemi ile "/warp market" ile uğraşmadan olduğunuz yerde "/market" yazarak markete erişim sağlayabilirsiniz..
Markette tam olarak 11 ayrı kategori var ve istediğiniz eşyayı kolayca bulabiliyorsunuz.
Görseli aşağıya ekliyorum.

130517

Boss Sistemi
[Şu anlık sadece Faction'da bulunmakta.]
Boss sistemi herkesin bildiği bir sistem.
"/warp boss" ile sadece event zamanlarında bossu öldürüp eşya kazanabilirsiniz.
Boss öldüğünde, öldüren kişi ayrı olarak ekstra özellikler kazanırken, tüm oyunculara anahtar dağıtılır.

130528

Bir diğer gurur duyduğumuz özelliğimiz daha!

Gelişmiş Sınıf Sistemi

[Şu anda sadece Faction'da bulunmakta.]
Gelişmiş sınıf sistemini Türkiye'de yapan var mı bilmiyorum ancak bizim kadar gelişmişi yoktur :p
Gelişmiş sınıf sistemi ile kendi grubunuzu seçin ve yeteneklerinizi para karşılığında geliştirin.

Mevcut sınıflar ve yetenekleri:
> Okçu: Üçlü Ok Atışı | Patlayıcı Ok | Tüy Düşüşü | Adrenalin Desteği

> Tank: Vampirizm | Ateş Direnci | Muazzam Koruma | Ok Geçirmez Deri
> Şövalye: Agresif Mod | Vampirizm | Rakibini İt | Antidot

> Çiftçi: Maden Şansı | Oduncu Desteği | Adrenalin Desteği
> Ninja: Tüy Düşüşü | Antidot | Adrenalin Desteği | Rakibini İt | Ateş Direnci

130532

Gelişmiş Maske Sistemi
[Şu anda sadece Faction'da bulunmaktadır.]
Gelişmiş maskeleri lapis kazarken ve balık tutarken kazandığınız özel coinler ile "/ecraft" üzerinden üretebilirsiniz.

130561

Gelişmiş Üretim Masası
[Şu anlık sadece Faction'da bulunmakta.]

Gelişmiş üretim masası ile belirtilen eşyaları (genellikle pvp eşyaları olmak üzere)
yazılı olan gerekli eşyaları birleştirerek oyundan farklı olan çok değişik özelliklere
sahip eşyalara sahip olabilirsiniz.

Genel olarak gereken eşyalar özel coinlerdir. (Blus Coin ve Loran Coin)
Özel coinlerden birisi balık tutarken kazanılıyorken, diğeri lapis kazarken kazanılıyorlar.

Görseli aşağıya ekliyorum.

130568

130519

130524

1564941435454.png

130539

130533

Discord Sunucumuz: Buraya Tıklayın!
Site Adresimiz: Buraya Tıklayın!

Kopyalanabilir IP : oyna.mineheight.com
Versiyon: 1.8 - 1.14

Ekli dosyalar

• 2019-08-04_21.44.05.png
    2019-08-04_21.44.05.png
    457 KB · Görüntüleme: 332
Son düzenleme:

IAmHirrime

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle Oynanmalı Gidip Saçma Sapan Sunucularda Oynayıp Zaman Kaybı Yaşayacagınıza Gelip Oynayın Kalite Kokuyor.

KafaYiyenKertenkele

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Az önce girdim sırf yorum yazabilmek için kayıt oldum. Sunucu "Beta" haftasında olsa da gayet kaliteli. Öbür OP Factionlardan daha fazla emek istiyor. Kesinlikle öneririm.

Trexerr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oynanılması en zevkli server.Kesinlikle herkesin oynaması gerekli kalite kokan bi havası var.

Wirpase

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle Oynanmalı Gidip Saçma Sapan Sunucularda Oynayıp Zaman Kaybı Yaşayacagınıza Gelip Oynayın Kalite Kokuyor.

Az önce girdim sırf yorum yazabilmek için kayıt oldum. Sunucu "Beta" haftasında olsa da gayet kaliteli. Öbür OP Factionlardan daha fazla emek istiyor. Kesinlikle öneririm.
Oynanılması en zevkli server.Kesinlikle herkesin oynaması gerekli kalite kokan bi havası var.

Teşekkürler dostlar.
---
Sunucu şu an beta sürümdedir. Haftaya umarım tüm buglar fixlenmiş olarak sizleri karşılayacağız. Skyblock çok yakında aktif, biraz düzenlemesi kaldı.

Fearles16

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yeni Açılmasına rağmen çok güzel bir server olmuş oynaması zevkli herkese tavsiye ederim.

TheRealCread

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Reklamınız yapılmadan 30 oyuncuya ulaştınız ilk günden. Reklam yaptıktan sonra kaça ulaşacaksınız bakalım. :D

RojatPvP

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Cidden Sunucuda Emek Var ve Kaliteli Bir Sunucu Böyle Bir Sunucu Kurdukları İçin Teşekkür Ederim Kendilerine Cidden Bu Dönemde Böyle Sunucular Bulmak Zor İlerde Daha Büyürsünüz İnş Başarılar

Wirpase

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cidden Sunucuda Emek Var ve Kaliteli Bir Sunucu Böyle Bir Sunucu Kurdukları İçin Teşekkür Ederim Kendilerine Cidden Bu Dönemde Böyle Sunucular Bulmak Zor İlerde Daha Büyürsünüz İnş Başarılar
Çok teşekkürler , değerli yorumlarınız için

Wirpase

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Düzeltme:
+ OP Skyblock yerine normal Skyblock açma kararı alındı. Konu tasarımı içerisinde güncellenecek.

Wirpase

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Düzeltme:
+ Konu tasarımı daha düzgün hale getirildi
+ OP Skyblock gelen istekler doğrultusunda iptal edildi Skyblock olarak açılacak 1 hafta içerisinde.