MINEPRIME Network 2 Sunucuda Yetkili Alımları

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar hepinize. MinePrime Network'e Factions ve Survival için yetkililer aranmaktadır.

Alınacak yetkililer:
2x Moderatör
2x Rehber

Alınacak yetkililerdeki kriterler şunlardır:
+16 Yaş (Olmayan sakın yazmasın)
Günde en az 5 saat aktiflik
Saygılı
Dürüst
İmla kurallarına dikkat eden
Oyuncularla iyi geçinen
Yoğun tempoya ayak uydurabilen
Ben yokken benim yokluğumu fark ettirmeyecek

%100 plugin bilgim mute falan biliyom yazanlar direkt olarak reddedilecektir.
Başvuru formunu doldurup buraya atmanız yeterli. Sunucuya gelip de yetkili alıyomuşsunuz yazmayın sakın

Moderatör Başvuru Formu (Survival-Factions)
İsim:
Soyisim:
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre:
Kendinden bize bahset:

Daha önce hiç yaptın mı?:
Neden yetkili olmak istiyorsun?:
Moderatör ne işe yarar bize anlatır mısın?:
Neden biz?:
Daha önce factions/survival oynadın mı?
Discord adresin:

Rehber Başvuru Formu (Survival-Factions)
İsim:
Soyisim:
Kendinden bize bahset:

Rehber ne işe yarar bize anlatır mısın?:
Neden biz?:
Discord adresin:

Bu kriterlere uymayanlar lütfen cevap yazmasın ki birbirimizi kırmayalım.

Sunucu Adresi Play.MinePrimeNW.Com

kadirBey3342

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsim: Kadir
Soyisim: Kayacan
Aktif olabileceğin toplam süre: 8,9 saat
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: 7,8 saat,
Kendinden bize bahset: İsmim Kadir 4 hubda calıstım Bu yetkımde ıyıyımdır Size Destek Ve ortamınızda bulunmak istiyorum Sevgiler. Saygılar
Daha önce hiç yaptın mı?: Yaptım hublarda çalıştığımda yaptım üzerinde baya bi çalışmıştım.
Neden yetkili olmak istiyorsun?: Size diyorum ya bi destek olim yardımcı olim Sizinle bi iyi bir ortam olalım.
Moderatör ne işe yarar bize anlatır mısın?: Üst yetkılılerıne karşı bi samimiyet ile emrine uyar ve ne derse onu uygular.
Neden biz?: Neden siz ? Sizi Ayakta tutmak için geliyorum Serveri daha yükseklerde tutmaya çalışıcağım.
Daha önce factions/survival oynadın mı? Faction 'da süper bir başarım + bilgim vardır o konuda iyiyimdir.
Discord adresin:
Kadir - LyrexLP#9411

TheSaykoPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim:Tunahan
Soyisim: Belirtmek istemiyorum
Aktif olabileceğin toplam süre: 5 6 Saat Cumartesi Pazar Günleri belki 5 6 saatin üstüne çıka bilir
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: 5 6 saat
Kendinden bize bahset: ben MineCraft'ta tam olarak 2014 senesinde başladım işte öyle böyle ilerledik ilk başladığımdan bu zamana kadar Ya Faction Ya SkyBlock Yada Survival Girdim bu 3 ünden çıkmadım başka anlata bileceğim Gitar Çalarım Dürst Bi insanım saygılıyım Biraz Küfüre alışığım onuda bi tek sinirlenirsem ederim İnsanlara yardım etmeyi çok severim insanlara karşı çok sıcak kanlıyım'dır
Daha önce hiç yaptın mı?: Evet daha önce kendi sunucu mu yönettim en az sanırsam 24 kişi çekti o kapandıktan sonra arkadaşlarımın sunucusunda'da admin yönetici fln olduğum oldu
Neden yetkili olmak istiyorsun?: Dediğim gibi insanlara yardım etmeyi seviyorum ilgilenmeyi vb. bide bizim sınıd arakdaşlarıyla oynucaktık onlar gelmedi hem canım sıkılıyodu boşluk varken yapayım dedim
Moderatör ne işe yarar bize anlatır mısın?: Moderatör Sunucunun Korunmasında işte Reklam yapmalarına ve küfür edenelre mute atmada kısacası Koruma amaçlı ve insanların Güvenliği
Neden biz?: Söyleki Ben sizi İnternetten buldum sorna baktım insanları sıcak kanlı dostlar edindim bana öğrettiniz bişeyler yani bu yüzden sevecen ve sıcaklı olduğunuz için
Daha önce factions/survival oynadın mı?: tabii ki oynadım zaten benim En Sevdiğim 1.SykBlock 2.Faction 3.Survival ehdme çok oynadım
Discord adresin: ▽ƧĪ̇ṜŌƵᵛᶤᵛᵒ么#6656

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İsim: Yemliha
Soyisim: Karayiğit
Aktif olabileceğin toplam süre günlük 8 ila 10 saat
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: günlük 8 ila 10 saat
Kendinden bize bahset: 23 yaşındayım daha önce çok sunucu açtım cok yerde çalıştım
Daha önce hiç yaptın mı?: evet hem açtım hem çalıştım
Neden yetkili olmak istiyorsun?: okul yok iş yok boş boş geziyorum enazından bi uğraşım olur
Moderatör ne işe yarar bize anlatır mısın?: rehberin yapamadığı görevlerde rehbere yardımcı olur
Neden biz?: Ben heryerde çalışmam şahsen bildiğim oynadığım keyif aldıgım sunucuda görev yapmak isterim
Daha önce factions/survival oynadın mı? evet birçok kez
Discord adresin: ァYemliha/23#0462 ekliyim sende zaten

BuilderTontonbuck

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim:Erdal
Soyisim:Soydinç
Aktif olabileceğin toplam süre:en az 20
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: ortalama 10-13
Kendinden bize bahset:2013'den beri faction oynarım ilk faction deneyimime NoMercyMC ile başladım hardfaction da çoğu bilgiye sahibim ara sıra oyunu bıraktığım oldu ama bir sıkıntım olmadı ve bu süreçdede mimarlığımıda belli oranda geliştirebildim
Daha önce hiç yaptın mı?:Evet
Neden yetkili olmak istiyorsun?: 14-16 yaş arası kitlenin yetkililik konusundan anlamadığına kanaat getirdim.Sebebim ise girdiğim her sunucuda çok torpil dönüyor ve yetkililer sanki bir arkadaşıyla oynuyormuş gibi haraket ediyor
Moderatör ne işe yarar bize anlatır mısın?:oyun içerisinde aynı şekilde sıcak ve aile ortamı sağlayarak oyuncuların sunucudan ayrılmayarak daha çok oynanış sarf etmeye yönelik konuşmalar yaparak sunucunun daha çok ilgi ve emek verilmiş bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.Bununla kalmayıp sunucunun eklenti bölümünde kodlayamasa bile internetten araştırıp elinden geldiğince yapılacakeklentinin tüm bilgilerini öğrenip en iyi şekilde kullanılması moderatör için çok uygun olacaktır, bunların dışında moderatör sunucu içerisindeki hataları ve zararlı içerikleri kaldırması mümkündür.Ayrıca kurallara uymayan oyuncuları dilediği şekilde cezasına göre istediğini yapabilir.
Neden biz?: Nedenini bilmiyorum şuanlık ama ileride devam edersek beraber dostluğunuz diyebilirim ama şuanda sadece başvuru yapan bir üyeyim... :)
Daha önce factions/survival oynadın mı?: Daha önce hiç survival oynamadım.Factionda bolca süre harcadım :)
Discord adresin:ErdalS/+18#6990

NoPanic3134

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

İsim:Mert
Soyisim:Aktaş
Aktif olabileceğin toplam süre:14 saat
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre:10 saat
Kendinden bize bahset:Ben Mert 19 yaşındayım okuyorum

Daha önce hiç yaptın mı?: 2 sene önce yapmıştım rehberliğim iyidir beni aldığınızda pişman olmicaksınız
Neden yetkili olmak istiyorsun?: İnsanlara destek olabilmek için ve size bir katkıda bulunabilmek için
Rehber ne işe yarar bize anlatır mısın?:İnsanlara Doğru Yolu Gösteren Rehberliktir Server Hakkında Soru Sorduklarında Yanıtlayan Rehberliktir Daha birçok Şey
Neden biz?:Beğendim Bir Faction Serversiniz Ve Size Katkıda Bulunmayı Çok İsterim
Daha önce factions/survival oynadın mı?:oynadım
Discord adresin:NoPanic漢#8054

[/QUOTE]

ömercanyanık

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderatör Başvuru Formu (Survival-Factions) FACTİON İÇİN BAŞVURU YAPIYORUM
İsim: Ömer can
Soyisim: YANIK
Aktif olabileceğin toplam süre SABAHTAN AKŞAMA KADAR
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: HER GÜN
Kendinden bize bahset: NAO SAO Next Craft YoyoCraft daha sayamayacağım çok fazla server açtım deneyimlerim yüksektir buildlerim çok iyidir kendimce :)
Daha önce hiç yaptın mı?: evet çok serverde yaptım
Neden yetkili olmak istiyorsun?: Kendim serverinizdeki eksikler varsa tamamlamak isterim ilgilenmek isterim
Moderatör ne işe yarar bize anlatır mısın?: her işe yarar :)
Neden biz?: bilmiyorun
Daha önce factions/survival oynadın mı? evet oynadım
Discord adresin: #2158

lekro

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsim:erkin
Soyisim:işcan
Aktif olabileceğin toplam süre: 10-20
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre:5-12
Kendinden bize bahset:ben saygılı biriyim kendimden büyük herkeze abi diye hitap ederim bazı kişilerin hoşuna gitmesede.dürüst ümdür arkadan iş çevirmem.
Daha önce hiç yaptın mı?:evet modluk builderlik ve rehberlik yaptım yaklaşık 6ay modluk 2 yıl builderlik 3 ayda rehberlik yaptım.
Neden yetkili olmak istiyorsun?:neden olmasın yani ben genellikle birşeyleri düzene sokmayı severim csgo sunucusundada admindim ve bundan memnundum ve orda para vererek olmadım insanlar beni sevdiği içiin oldum. isterseniz sunucunun dc sini atarım
Moderatör ne işe yarar bize anlatır mısın?:moderatör mesela medet bey oyunda değilmi saat 19:00 daki event i ben düzenlerim rehber yokmu sv de chat i kontrol ederim bence mod genel bir kavram nerdeyse herşeyle ilgilenmeli.
Neden biz?:çünkü sizi seviyorum böyle pluginli vb bi sunucu görmedim + olarak sunucuda iyi insanlar var
Daha önce factions/survival oynadın mı? evet yaklaşık 5 yıl kadar
Discord adresin: HarleyQuinn#2156

Son düzenleme:

Shapeloxy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar hepinize. MinePrime Network'e Factions ve Survival için yetkililer aranmaktadır.

Alınacak yetkililer:
2x Moderatör
2x Rehber

Alınacak yetkililerdeki kriterler şunlardır:
+16 Yaş (Olmayan sakın yazmasın)
Günde en az 5 saat aktiflik
Saygılı
Dürüst
İmla kurallarına dikkat eden
Oyuncularla iyi geçinen
Yoğun tempoya ayak uydurabilen
Ben yokken benim yokluğumu fark ettirmeyecek

%100 plugin bilgim mute falan biliyom yazanlar direkt olarak reddedilecektir.
Başvuru formunu doldurup buraya atmanız yeterli. Sunucuya gelip de yetkili alıyomuşsunuz yazmayın sakın

İsim:
Soyisim:
Kendinden bize bahset:

Moderatör ne işe yarar bize anlatır mısın?:
Neden biz?:
Discord adresin:

İsim:
Soyisim:
Kendinden bize bahset:

Rehber ne işe yarar bize anlatır mısın?:
Neden biz?:
Discord adresin:

Shapeloxy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim:Kaan
Soyisim:Yılmaz
Aktif olabileceğin toplam süre haftasonu 2 gün 20 30 saat
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: hergün 3 4 saat
Kendinden bize bahset : saygılıyım bana karşı küfür ve hakaret edilirse sabredemem eden arkadaşın ağzının payını veririm , dürüstüm ve yardım severim
Daha önce hiç yaptın mı?:evet birçok serverde rehberlik adminlik moderatorluk ve builder lık yaptım
Neden yetkili olmak istiyorsun?: servere benimde bi katkımın olmasını istiyorum
Rehber ne işe yarar bize anlatır mısın?: serverde adaletsizlik küfür . hakaret vs. ve oyuncuların sık sık karşılaştıgı hataları sizlere yöneltip düzeltmenize yardım amaçlıdır ayriyetten sunucuya yeni gelen kişilere yardımcı olmak tır
Neden biz?: neden siz şimdi ben genelde çoğu sw deki kişilerle anlaşamam bu serverde yetkilisi oyuncuları ile herkesle arkadaşım ve iyi anlaşıyorum + ilk defa böyle özel pl leri olan bir sunucu buldum
Daha önce factions/survival oynadın mı? : çok oynadım en çok faction oynarım
Discord adresin: [│〄ShapeLoxy〄│]#8290

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Factions için moderatör alımı bitti. Rehber ve Survivaldaki alımlar devam ediyor

TheSaykoPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim:Tunahan
Soyisim:Belirtmek İstemiyorum
Aktif olabileceğin toplam süre 5 6 saat
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: 6 saat
Kendinden bize bahset: Adım Tunahan 17 yaşındayım tam olarak Minecraftta 2014 de başladım o zamandan bu zamana kadar oynadık genel olarak SkyBlock Ve Faction oynadım gitar çalarım insanlara karşı sıcak kanlıyım ve yardım etmeyi severim
Daha önce hiç yaptın mı?: Evt yaptım daha önce arkadaşlarım sunucusunda ve başka yerlerdede yaptım
Neden yetkili olmak istiyorsun?: İnsanlara yardım etmek istiyorum ve faction hakkında bildiğim çok sey var
Rehber ne işe yarar bize anlatır mısın?: İnsanların bilmediklerini onlara söyler yardım eder
Neden biz?: Sizi İnternetten buldum sonra sizi sıcak buldum yani yakın buldum iyi ilgileniyorsunuz
Daha önce factions/survival oynadın mı? evt daha önce çok sunucuda oynadım
Discord adresin: ▽ƧĪ̇ṜŌƵᵛᶤᵛᵒ么#6656

FakeHead

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim: Arda Furkan
Soyisim: Topal
Aktif olabileceğin toplam süre : Yaz Tatili İçersinde 6 - 12 arası Kışın 2 - 6 arası
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: 6 - 12
Kendinden bize bahset: Ben 15 Yaşında Bilgisiyar Oyunlarına Bağımlı Okuldan Eve Gelip Sürekli Bilgisayar Oynayan Ailesinin Sözünü Dineyen Klasik Bir İnsanım
Daha önce hiç yaptın mı?: Tabikide Çok Sayıda
Neden yetkili olmak istiyorsun?: İnsanlara Yardım Etmeyi Severim
Rehber ne işe yarar bize anlatır mısın?: Rehber oyuncuların sorduğu soruları cevaplar ve karşılaştığı sorunlarla ilgilenir.
Neden biz?: Serverizi gördüğümde hoşuma gitmişti eğlenceli bir servere benziyor o yüzden sizi seçtim
Daha önce factions/survival oynadın mı? Çok sayıda
Discord adresin: Arda Furkan#8268

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İsim: Ada
Soyisim: Gürsoy.
Aktif olabileceğin toplam süre: 6 Bu bir gün içinde :)
Hafta içi aktif olabileceğin toplam süre: 72 Saat.
Kendinden bize bahset: Selam, ben Ada. 16 yaşındayım, 2020 yılında lise 3'e geçeceğim. Yani şu an resmi olarak geçtim, kitap okumaktan, boş zamanlarımda gezmekten & bilgisayar oynamaktan hoşlanırım.
Daha önce hiç yaptın mı?: Bir kaç sunucuda moderatörlük yaptım, bunun dışında çok tecrübem yok.
Neden yetkili olmak istiyorsun?: Şartlara uygun olduğumu düşünüyorum.
Moderatör ne işe yarar bize anlatır mısın?: Moderatör sunucudaki kullanıcılarla ilgilenir, hata, bug & reportlarla yani. Moderatör hem oyununu oynar hem de kullanıcılarla ilgilenir, bu kadar.
Neden biz?: Başarılı bir sunucu olduğunuzu gördüm ve alım olduğu için katılmak istedim :)
Daha önce factions/survival oynadın mı? Factions oynadığım sunucular fazla. Fakat survival çok oynamadım :(
Discord adresin: Ada#0760

Alınan arkadaşımıza başarılar dilerim :)