Özel İnekler | Tam performanslı fabrika inekler! | v2.1 | 1.8 - 1.13

Daiman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Az Yorum Yapam Ya :D

Güzel Olmuş Geliştirilebilir

EmeraldNetworkTK

yeee boiiii
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Eline Sağlık Çok Beğendim . Düzenlemekte Olduğum SkyBlock eklentilerim arasında yer almasını isterim C:

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle Eline Sağlık Çok Beğendim . Düzenlemekte Olduğum SkyBlock eklentilerim arasında yer almasını isterim C:
Teşekkürler. Forumda satıcı tagım bulunmuyor detayli bilgi icin konu icerisinden discord adresime ya da sunucumuzun discord adresine ulaşabilirsiniz :)

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyler, bayanlar çekilişin sonuçlanmasına sadece 3 gün kaldı. Hala katılmadıysanız yorum yaparak çekilişe katılabilirsiniz.

Barzan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 115552
Merhabalar Arkadaşlar;
Sizlere özelleştirilmiş, düzenlenebilir ve kişiselleştirilebilir olan Menülü Özel İnek Eklentisi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağım.

Nedir bu inek sistemi?
Sistem şu şekilde;

Oyuncu, elinde ki özel inek yumurtasına sağ tıklar ve tam tıkladığı yerde bir inek oluşur. Bu inek tamamıyla oluşturan kişiye ait oluyor. Oluşturan kişiden başkası vuramaz ve açamaz ("ozelinek.admin" Yetkisine sahip olan kişiler hariç.) Tabi bununla kalmamaksızın özel inek oluşturan kişi ve "ozelinek.admin" yetkisi haricinde hiçbir şey'den hasar görmez. Yani lav, çakmak ve yüksekten düşünce hasar almaz vs... gibi etkenlerden hasar görmez. İnekler özelliklerine göre belirli sürede üretim yaparlar (Bunlar sizin tarafındanızdan ayarlanabiliyor ve biz harici 12 tane inek çeşidi ekledik.) Her üretimden sonra ineğin deposuna süt eklenir (Depo da sizin tarafındanızdan ayarlanabiliyor.) Kapasiteler ise ineğin özelliklerine bağlıdır (Sizin tarafınızdan ayarlanan inek çeşitleri yani) Sütlerin belirli bir fiyatı var ve bu fiyat üzerinden satılabiliyor (Sizin ayarlayabileceğiniz fiyatlar) Daha fazla bilgi almak için iletişime geçiniz...

Not:
Videolu tanıtımda ki özelleştirilmiş sütleri ayarlardan istediğiniz şekilde açıp kapatabiliyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 115553

Ekli dosyayı görüntüle 115555

NOT: Bu tanıtım eklentinin eski sürümü için geçerlidir. Eklentide komut /ozelinek veya /oi olarak değiştirilmiştir. Eklentinin genel formatı aynıdır.
Eklenti yetkisi; ' ozelinek.admin '

Eklenti Künyesi:

Yazar:
Yusuf Serhat ÖZGEN

İletişim "Discord" Adresim: Yusuf#7761

Versiyon: v2.1

İyi Forumlar...

Barzan

Sudan Çıkmış