1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Sunucu tanıtım konularınız moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra genel görünüme açılır. Sunucu tanıtımlarınızı yapmadan önce lütfen bölüm kurallarını okuyun. Bölüm kuralları için tıklayın.

MineQuality BETA 1.8+ || Katil Listesi - FlareNW Faction! - play.Minequality.net

Konusu 'Factions Sunucular' forumundadır ve CaptainBRO tarafından 22 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Taglar (Etiketler):
?

Sunucu Hangi Sürümde Hayatına Devam Etsin?

1. 1.8

oy sayısı 10
    45,5%
  2. 1.7-1.8

oy sayısı 12
    54,5%
Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. JaXck Ağaç Yumruklayıcı YASAKLANDI

Reklam
    Gerçekten şu an piyasada bulunan Türk sunucularının bir fark yaratması gerekiyor. Ama sanırım herkes farklı açsam kimse VIP almaz ve sunucum biter. Bu yüzden birbirinin kopyası bir nevi internetten aynı siteden 20 ödev çıkma misali sunucular görüyoruz. Şu VIP ve lapis olayını kim getirdi yahu?

Ama artık şu zihniyetten kurtulun. Adınıza "Mine" ekleyip bir de havalı ve kimsenin anlamını araştırmadığı bir sözcük daha ekledikten sonra güzel bir sunucu açmış olmuyorsunuz. Lütfen artık farklı bir şeyler getirmenizi rica ediyorum. Forumdan suistimal etmeden yardım alın, üstüne biraz da siz koyun. Güzel bir sunucu ortaya çıkar. Ben bir fark göremiyorum. Mevcut sistemleri güzel yapmanızda önemli fakat yenilikçi şeylere ihtiyacınız var. Hatta gerçekte hayattan, filmlerden bile esinlenebilirsiniz.

2. EnderBy Zombi Katili

Steam:
    MineQuality
    Şuana kadar Faction , Survival , minigame hertürlü sunucu açtım hatta kendi sunucumu kendim yarattım ama farklı sunucuların Türkiye'de oyuncusu yok, 450 online çeken sunucumun içine Faction , minigame'ler yanınada dediğiniz gibi baya bildiğimiz emek ne lapis ne warp hiçbir kolaylık bulunmayan bir sunucu açtım tahmin et ne oldu ? Faction sunucusu 120/120 oyuncu alırken o sürekli forumlarda istediğinizi dile getirdiğiniz sunucu 450 kişi olan sunucunun içinde 10 kişiyi geçemedi.

bu arada mine koyalım yanınada anlamı bilinmeyen bir kelime koyalımda havalı olsun gibi bir durum yok burada şuana kadar birçok sunucu açtım Flare Network , AlphaFaction vs isimler koydum bu sunucumun ismini bu şekilde seçtim Quality'e gelirsek bunu bilmeyen varsa baya vahim bir durum hani Quality-Kalite okunuşundan dahi anlayabilirsiniz ki youtube vs video platformlarındada HQ olarak geçer HighQuality = yüksek kalite.
    gerçi senin sunucuya girdiğinden dahi şüpheliyim bana kalırsa sen , foruma kaydoldum dur bir iki sunucuyu baltalayayımda adımı 3-5 yere yapıştırtayım kafasındasın.

CaptainBRO bunu beğendi.
  3. CaptainBRO Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    MuhammedK
    Nitradonun çok 'Kaliteli' Türkiye lokasyonlu sunuculari yüzünden sunucumuz 1 saatligine bakıma alındı.

Son düzenleme: 18 Haziran 2017
  4. JaXck Ağaç Yumruklayıcı YASAKLANDI

Forumu tam olarak takip etmediğinden bana yeni üye kafası yapmışsın. Forumdaki editör @JaXck benim. Hesabımı başka bir hesaba aktarmak için bu hesabı açtım. Zamanı geldiğinde bu hesaba geçiş yapacağım.

5. EnderBy Zombi Katili

Steam:
    MineQuality
    Senin kim olduğun bizi ırgalamaz , yorumunun sunucuyu baltalamaktan başka açıklaması yok.

6. CaptainBRO Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    MuhammedK
    Sunucu bakımdan çıktı. Herkesi bekliyoruz!
    İyi oyunlar dileriz :)

7. JaXck Ağaç Yumruklayıcı YASAKLANDI

O zaman beni bırak ve var olan sunucularına bir kaç farklılık getir. Farklılık isteyen düzgün kitle de oynayacak sunucu bulsun. Farklı şeyler bekliyorum bakalım güncellemelerle ne getireceksin.

8. CaptainBRO Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    MuhammedK
    Güncelleme;
    Yogun istek uzerine BOSS sistemi ekelendi.

Güncel

9. EnderBy Zombi Katili

Steam:
    MineQuality
    kayıt olmadaki sorun kaldırıldı , iyi oyunlar.

10. Umut Savas Ne demek yanlış? Ben mi?

Steam:
    Umut_Savas
    Minecraft:
    Umut_Savas
    Sunucunuz da ki gelişmeler güzel olmuş diyebilirim. bu arada "ki" ayrı :sinsi1:

11. EnderBy Zombi Katili

Steam:
    MineQuality
    Aslında bu cümledeki "ki" birleşik hatta senin cümlendeki "da" da birleşik :)

12. Umut Savas Ne demek yanlış? Ben mi?

Steam:
    Umut_Savas
    Minecraft:
    Umut_Savas
    Bağlaç olan ki kendinden önce ve kendinden sonra gelen kelimeden ayrı yazılır.
    Bağlaç olan ki iki cümleyi birbirine bağlamak için kullanılır.
    Ek olan -ki daima kendinden önce gelen kelimeye bitişik yazılır.

Bağlaç olan ki cümlenin içinden çıkarılırsa cümlenin anlamı bozulmaz.
    Ek olan -ki cümlenin içinden çıkarılırsa cümlenin anlamı bozulur.
    Duvardaki fotoğrafı ben çektim. (Buradaki ki, ek olan ki'dir ve cümlenin içinden çıkarılırsa cümlede anlam kaybı oluşur. Bu nedenle bitişik yazılır.)

Duvarda fotoğrafı ben çektim. (Anlam bozuldu.)

Sen gül ki güneş doğsun yeniden. (Bağlaç olan ki iki ayrı cümleyi birbirine bağlamak için kullanılmış, ayrıca cümlenin içinden çıkartılırsa anlam zorlukluğu oluşmaz. Bu nedenle ayrı yazılır.)

şimdi bunu söyleyince haklı mıyım haksız mıyım karar veremedim :ha:
    bu arada haklısın ki ayrı olmayacak dikkatsizlik

EnderBy bunu beğendi.
  13. EnderBy Zombi Katili

Steam:
    MineQuality
    Sunucu aktif , şimdilik tek eksiğimiz oyuncu :)
    İp Adreslerimiz ;
    Minequality.Net
    Play.Minequality.Net
    istediğiniz ip adresinden sunucuya bağlanabilirsiniz
    Yakında WWW.Minequality.Net adresi aktif olacaktır.

14. CaptainBRO Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    MuhammedK
    Sunucu güncel ve online, oynayacak arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Güncellemeler:
    Obsidyen Tarlası Açıldı.
    Boss'un canı azaltıldı
    Katil Listesi Eklendi!

Son düzenleme: 23 Haziran 2017
  15. BurakTRHN Sudan Çıkmış

Server Ne Zaman Açıldı?

16. CaptainBRO Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    MuhammedK
    Sunucumuz daha 3 günlük herkesi bekleriz :)

Chest eklentisi tamamen değişti, herkesi oyuna bekleriz.

Bu arada değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Güncel, herkesi bekliyoruz :)

Güncel

17. EnderBy Zombi Katili

Steam:
    MineQuality
    güncel
    kuruculara discorddan ulaşabilisiniz.

18. ServetPro ➥ Plugin Paketi │Satışı│ │Skype: live:soncrafttr│ Sponsor

Steam:
    ServetPro
    Minecraft:
    ServetPro
    Güzele benziyor başarılar.

19. EnderBy Zombi Katili

Steam:
    MineQuality
    sunucu online +

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş