Minetest'te Survival Oynuyoruz!

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Direk konuya dalacağım ben ve @Minecraftplayerr Minetest oynuyoruz.Birlikte oynamak isteyen varsa Discorddan beni ekleyebilir.Adım Ordinaryus#3553

Son düzenleme:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öneri: Discord linkini başındaki Discord,gg olmadan paylaş. Sondaki harfler, Discordun sol alttaki + tuşu ile çıkan alanda girilerek sunucuya gönderebilir.

EmreTurk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mantıklı bir teori işe yararmı bilemiyorum

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
minetest ne

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
grafikelr berbat animasyonlar öyle daha iyisi hele kuda v6 ile mc oynamak varken neden bunu oyniyim?
oyun gereksiz internet ve alan katili bence

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
grafikelr berbat animasyonlar öyle daha iyisi hele kuda v6 ile mc oynamak varken neden bunu oyniyim?
oyun gereksiz internet ve alan katili bence
Her oyunu böyle kötüleyeceksen hiçbir oyunun gelişmesini bekleme.Minecraft bile 1 haftada kodlanmış,sadece blok kaldırılıp eklenebilen bir oyundu.Henüz yeni olan bir oyuna grafikler kötü demen hiç doğru değil.O zaman biz yeni çıkan hiçbir oyunu oynamayalım ?

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
o
Her oyunu böyle kötüleyeceksen hiçbir oyunun gelişmesini bekleme.Minecraft bile 1 haftada kodlanmış,sadece blok kaldırılıp eklenebilen bir oyundu.Henüz yeni olan bir oyuna grafikler kötü demen hiç doğru değil.O zaman biz yeni çıkan hiçbir oyunu oynamayalım ?
yoo oldukça iyi grafiklerle çıka yeni oyunlar var