• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

MineTurkMC | OPSkyblock , Adakit , Kasa , Coin , Spawner , Rütbe , Pot ve daha fazlası...

FurkanKose35

Ağaç Yumruklayıcı
23 Nisan Kutlu Olsun!
sunucuya girmiyor siteyede girmiyor FurkanZhlp bi yardimci olurmusun moruk

furkan aç artık serveri

furkan serverı aç kardesim yeter da 4 saat oldu

ne zaman açılıcagını söyle bari moruk ona göre kendimizi ayarlayalım

Greeen

Sponsor
23 Nisan Kutlu Olsun!
Minecraft
FurkanZhlp
Sunucu aktif arkadaşlar kapalı değil!
Giriş Yapamayanlar 94.130.101.35 ip adresi ile girebilir!

nightwalker96

Kömür Madencisi
23 Nisan Kutlu Olsun!
Minecraft
NightTheFox
FurkanKose isimli arkadaş yaklaşık 4 adet hesaptan hile açıyor tüm gece nuker ile obsidian kasıyor ve böyle devam ediyor, şikayet ediyoruz ve bir cevap verme zahmeti bile göstermiyorsunuz. Diyecek pek bir şey yok bence...

FurkanKose35

Ağaç Yumruklayıcı
23 Nisan Kutlu Olsun!
FurkanKose isimli arkadaş yaklaşık 4 adet hesaptan hile açıyor tüm gece nuker ile obsidian kasıyor ve böyle devam ediyor, şikayet ediyoruz ve bir cevap verme zahmeti bile göstermiyorsunuz. Diyecek pek bir şey yok bence...
Canım kardeşim baştaki yalanin benim sadece 2 Hesabım var FurkanKose ve FurkanKoseBANK. Evet afk bırakarak obsidian kazdığım doğrudur ama F11 buguyla kazıyorum götünden element uydurma. Ve sadece 1 hesapla kazıyorum. Diğer hesap splerde afk kalıyor.

Greeen

Sponsor
23 Nisan Kutlu Olsun!
Minecraft
FurkanZhlp
Domain yönlendirmesinden dolayı ne siteye nede mc.MineTurkMC.com adresi ile sunucuya erişim sağlanabiliyordu. Destek taleplerine gün içerisinde bakılacaktır.

nightwalker96

Kömür Madencisi
23 Nisan Kutlu Olsun!
Minecraft
NightTheFox
Canım kardeşim baştaki yalanin benim sadece 2 Hesabım var FurkanKose ve FurkanKoseBANK. Evet afk bırakarak obsidian kazdığım doğrudur ama F11 buguyla kazıyorum götünden element uydurma. Ve sadece 1 hesapla kazıyorum. Diğer hesap splerde afk kalıyor.
Ne diyeyim ne zamandan beri F11'de vücut hareket ediyor. Merak etme videonuzu da aldım admin arkadaş bir skype verirse oradan da yollayacağım