ZoraTowny | 1.17X1.16.5 Towny | Yetenek Sistemi | TEKRARDAN GELİYORUZ! | Gerçekçi Siegewar!

MineTurkTowny

MineTurkTowny Kurucusu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
oyna.zoratowny.com
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
120
Sunucu Türü
Towny
verirak1.png

verirak2.png

verirak3.png

Screenshot_3.png

ProRehberTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu diğer townylerden farklı olarak eklediği metin taşı, yetenek sistemi gibi konularla oynayışı gayet keyifli hale getiriyor. Özel itemlerin olması ve bunların yapılması için belli mobları kesmenizin gerekmesi vs. oyuna yeni bir amaç da ekliyor. Bu itemler ile siegewar da sadece set kılıç pot yerine farklı mekaniklerinde kullanılmasını sağlıyor. Öncelerden ZoraTowny'i bilenler bilir. Onun devamı niteliğinde başarılı bir sunucu.

Wikipedia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Direk hazır metintaşı skriptini kullanıp bunun ile övünmek saçma. Özel harita dediğiniz oyun-içi harita değil dynmap arayüzü LiveAtlas. Ve çoğu towny sunucusu kullanmaya başlıyor

MineTurkTowny

MineTurkTowny Kurucusu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Direk hazır metintaşı skriptini kullanıp bunun ile övünmek saçma. Özel harita dediğiniz oyun-içi harita değil dynmap arayüzü LiveAtlas. Ve çoğu towny sunucusu kullanmaya başlıyor
Metintaşı skripti tamamen baya ait'dir çok istiyorsanız kanıtlarım

keskinmertcan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Metintaşı skripti için bu kadar emin konuşmayınız, zira o skripti 2016 yılında bizzat ben yazmış bulunuyorum. insan emeğini bu kadar kolay sahiplenmeyiniz.

MineTurkTowny

MineTurkTowny Kurucusu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Metintaşı skripti için bu kadar emin konuşmayınız, zira o skripti 2016 yılında bizzat ben yazmış bulunuyorum. insan emeğini bu kadar kolay sahiplenmeyiniz.
Metin taşı ismiyle skript yazmış olmanız o ismi sahiplenmeniz anlamına gelmiyor :)