MineUX.com Türkiye'nin Developeri Yarışması! ÖDÜLLÜ YARIŞMA!

MineUXTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
128835
Merhaba,
MineUX.com
olarak Türkiye'nin Developeri Yarışması Adı altında bir yarışma düzenleyip kazananlara ödüller vermeyi ve yaptıkları işlerde teşvik sunmuş olmayı planladık.

Yarışma doğrultusunda katılımcılar 2 hafta süre ile (10 Ağustos Cumartesi tarihine kadar) Minecraft Pluginleri kodlayacak ve tanıtım konuları ile beraber bağlantıyı özel mesaj yoluyla gönderecektir. Katılmayı planlayan arkadaşlar yoruma "katılıyorum" yazarsa çok mutlu oluruz, herhangi bir önemi yok ama bizi motive eder katılımcılar olduğunu görmek.

Ödüller:

• 1. Olana 50₺ Nakit Para Ödülü (İstediği şekilde kendisine ulaştırılır, ininal papara, havale, eft, cebe havale)
  • 2. Olana 4GB Minecraft Sunucusu (Batihost.com sponsorluğunda)
  • 3. Olana 1 Adet Minecraft Optifine Cape (Plasyum sponsorluğunda) ve 5₺ MineUX kredisi
  • 4. Olana 20₺ Batihost.com kredisi. (Batihost.com sponsorluğunda)
Şartlar:
  • Eklenti de herhangi bir kişinin kendi yararına kullanabileceği komut olmamalıdır (kodu girip op olma vs. gibi),
  • Eklenti açık kaynak kodlu olmalıdır. hiçbir şekilde şifrelenmeyip obfuscate edilmemelidir,
  • Eklenti sunucuyu yoracak kullanılamayacak duruma getirecek kod yapıları içermemelidir. (Thread kilitleyecek sonsuz döngüler vs. gibi),
  • Eklenti herhangi bir şekilde reklam içermemelidir,
Tüm katılımcılara başarılar diliyoruz. Eminiz ki Türkiye'de çok güzel işler yapan ve yapabilecek geliştiriciler var. Biz de bunların en iyilerini seçmek istedik. Ufak bir yarışma ile de bir heyecan katalım dedik. Bol kodlu günler!

Moderatör tarafından düzenlendi:

peRfeKt

bruh moment
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben yarışmayı gayet güzel buldum bu sonuçta yeni pluginler ortaya çıkabilir.

MineUXTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Konuya Ek: Yapılan eklentilerin açık kaynakları sadece MineUX ile paylaşılmalıdır ve hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Kazanan eklentiler ücretli eklentiler ise eğer, tanıtım videosu veya fotoğrafları paylaşılıp neden kazandığı açıklanacak. Ve eğer sahibi isterse kendisine direkt olarak MineUX üye işyeri hesabı tanımlanıp satışa çıkartılabilecek. Bir nevi ücretsiz reklam ve tanıtım da elde etmiş oluyor aslında kazanan eklenti.

Burada ki amaç para ödülü veya verilecek 4GB makineden çok eğlenceli bir yarışma ortamı oluşması ve belki bir nebze programlamaya başlamak isteyen arkadaşları da teşvik etmesi. İlginize teşekkür eder başarılar dileriz.

burakcakirr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yarışmaya katılabilirler, fakat hiçbir şekilde kendi yaptıkları eklentiyi size yollamazlar. Sonuçta ortada bir emek var, onun yerine yapılan eklentilerin videosunu isteyebilirsiniz.

notaldo

If you want this, dream it!
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
@MineUXTR gerçekten güzel bir yarışma katılımcılara başarılar diliyorum :)

furkan_tmbs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yarışma güzel de bayram öncesi olmamış buralarda değilim malesef üzdü

MineUXTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sıralama neye göre olacak
Merhaba,
İlk olarak kullanım amacı, sürekliliği, kullanılabilirliği, hata olup olmaması, diğer eklentilere göre ne kadar işlevsel olduğu gibi gözle görülür özellikler kontrol edilecek. Kararsız kalındığı durumlarda kod yapısı da incelenecek ve değerlendirme kriterlerinde kod yapısı etkili bir etmen olacak.

MineUXTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Son 4 gün katılımcılar projelerini göndermeye başlayabilir.

kingOf0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende katıldım, hayırlısı bakalım. İnşallah aylardır geliştirilen eklentilerle katılım olmaz

MineUXTR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yarışma sonlanmıştır. Yarışma kazananları aşağıda ki şekilde belirlenmiştir.

1. MegaCrafter (MegaMarketChests)
2. kingOf0 (KingOfSpawners)
3. OynMarket (OynSpawners)

Yarışmaya katılan kişilerden kurallara uygun gönderim yapan bir 4. müz olmadığından 4.'yü seçememekteyiz. 4.'nünün ödülü isterlerse bu üç kişiden birine verilebilir.

Herkese teşekkür ederiz.