MineWeb Fixed Version | Ekonomik Web Site Scripti :)

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
En iyi cevaplar
0
MINE WEB
Sunucunuzun yönetimini kolaylaştırabilmek için düzenlenmiş bir web site scripti.

DEMO ADRESİ
http://MineroMC.com

YETKILENDIRME
Bu sistemde 3 adet yetki sistemi bulunmaktadır!
Oyuncu,Destek Görevlisi,Yönetici olarak üç'e ayrılır.
Yönetici; Yönetim Panelindeki tüm sistemlere erişim izni vardır.
Destek Görevlisi; Yönetim panelinde kullanıcı profili ve destek taleplerine erişim izni vardır.
Oyuncu; Yönetim paneline erişim hakkı yoktur!
ÜCRETİ NEDİR ?
70 TL
ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?
- Şifremi Unuttum
- Giriş Yap & Kayıt Ol
- Market sistemi (Sunucu/Kategori/Ürün)
- Destek Talep sistemi
- Kredi Gönder sistemi
- Hesap Ayarları (Şifre & Mail değiştirme)
- Blog Okuma
Yetkililer için ise;
- Blog Oluşturma
- Destek Talebi inceleme
- Market oluşturma
- Oyuncu bilgileri düzenleme
- Oyuncu işlemleri görüntüleme
- Slider Ekleme
- Tanıtım videosu ekleme
- Market indirimi başlatma/bitirme
- Kredi yükleme bonus'u başlatma/bitirme

Birkaç Görüntü
Admin Paneli Arayüzü
TEMA RENKLERİ

Son düzenleme:

MoonQS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel fakat bazı kahverengi arkaplanlar değişse daha güzel olurdu :D
Ama bana göre diğer versiyonu daha süperdi.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Henüz herhangi bir web sitesinde görmediğim için performansını ve kullanılabilirliğini test etme şansım olmadı ve bu konuda yorum yapmayacağım.
İlk tasarımı açıkçası beğenememiştim ama piyasadaki alternatiflerden iyiydi. Bu sade ve şık olmuş. Gereksiz ayrıntılar yok, gözü fazla yormuyor. Eline sağlık, scriptini geliştirirken başarılar dilerim. Haydi bakalım hayırlı işler :pala:

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
En iyi cevaplar
0
Henüz herhangi bir web sitesinde görmediğim için performansını ve kullanılabilirliğini test etme şansım olmadı ve bu konuda yorum yapmayacağım.
İlk tasarımı açıkçası beğenememiştim ama piyasadaki alternatiflerden iyiydi. Bu sade ve şık olmuş. Gereksiz ayrıntılar yok, gözü fazla yormuyor. Eline sağlık, scriptini geliştirirken başarılar dilerim. Haydi bakalım hayırlı işler :pala:
Yorumun için teşekkür ederim FİXED sürümü daha tamamen bitmedi. Tasarımda değişikliler gene yapıldı resimdeki gibi olmayacak. Çift side bar ve renk değiştirme özelliği eklendi. ve daha çok özellik eklenmeye devam ediyor. Bu hafta içinde bitirmeyi planlıyorum bittiği zaman detaylı bir tanıtım yapacağım bu konu üzerinde :)

Konu Güncellendi! Resimler ve demo adresi eklendi.Admin panelini incelemek isteyenler özel mesaj veya skype üzerinden iletişime geçebilirler.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Websiteyi kullanmış biri olarak herkese gönül rahatlığı ile öneriyorum alan kullanan arkadaşlar pişman olmayacaktır aldınız destek zaten tadından geçilmiyor bunlar dışında yapımcısı olan furkan kardeşim yenilikçi biri olarak gerekli zamanlarda güzel güncellemeler ile karşınızda oluyor :)

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık, galiba baktığımda(eskiden) renk seçenekleri yoktu. Eklenmiş, ellerinize sağlık.

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel.

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
En iyi cevaplar
0
Bence eski tema daha güzeldi.
Bu temaya geçmemin sebebi temanın daha optimize kodlara sahip olması.

Konu güncel.

Forum Eklentisi Tamamlandı !
Satın almak isteyenler bana ulaşabilirler.
Özellikleri;
NOT: [] içerisine alınmış özellikler sadece site yetkililerine özeld
ir!
- Kategori [Oluşturma]/[Düzenleme]/[Silme]
- Konu Oluşturma/[Silme]
- Konuya Mesaj Yazma/[Silme]
- Forum istatistik kısmı (Sidebar)
- Yetkililere özel etiketler
- Kullanıcı istatistikleri
http://prntscr.com/ixfebp
http://prntscr.com/ixfen9

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullanan arkadaşlarım var. Gerçekten çok güzel ve başarılı bir script. Her kese tavsiye ederim.

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Greeen ve arkadaşları bence Türkiye'de işini iyi yapanlardan bir kaçı. Şahsen ekiplerinin discord sunucusunda bulunmaktayım (RedClimpy). Ortamlarından tutun yaptıkları yapıtlar ve Web siteleri ile süper bir iş başarıyorlar. Ayrıca daha da nicelerini de yapacaklarını düşünmekteyim. Minecraft ile ilgili bir şey temin etmek isteyen arkadaşlarımıza @Greeen'in yer aldığı takımı şiddetle tavsiye ederim! Ayrıca proje excellent. (Temadan şikayet edenler Admin panelinden temayı özelleştire bilirsiniz diye biliyorum)

Greeen

MineWeb | FurkanZhlp.com
En iyi cevaplar
0
@Greeen ve arkadaşları bence Türkiye'de işini iyi yapanlardan bir kaçı. Şahsen ekiplerinin discord sunucusunda bulunmaktayım (RedClimpy). Ortamlarından tutun yaptıkları yapıtlar ve Web siteleri ile süper bir iş başarıyorlar. Ayrıca daha da nicelerini de yapacaklarını düşünmekteyim. Minecraft ile ilgili bir şey temin etmek isteyen arkadaşlarımıza @Greeen'in yer aldığı takımı şiddetle tavsiye ederim! Ayrıca proje excellent. (Temadan şikayet edenler Admin panelinden temayı özelleştire bilirsiniz diye biliyorum)
Yorumunuz için teşekkür ederim. Admin panelinden tasarımın rengi değiştiriliyor. Fakat satın alımlarda tasarımda beğenmedikleri özellikleri beğenecekleri şekilde değiştirme seçeneği sunuyorum kişiye özel özelleştirme yapabiliyoruz. Veya farklı bir tasarım isterler ise ek ücret ile yapabiliyorum.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Discord adresin var mı?