Mineyum Anti Attack | +15 Referans Sunucu | DDoS Bot Koruma Hizmeti |

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Uygun fiyatlı Almanya/Frankfurt lokasyon VDS satışlarımız başlamıştır.

127387

Son düzenleme:

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aynı site tasarımını AntiBotDeluxe'de görmüştüm sanki. Değiştirmeni tavsiye ederim.
1. olarak o site tasarımı ücretsiz bir şekilde paylaşılıyor ve isteyen herkes kullanabilir site tasarımı AntiBotDeluxe'e ait değil ve yorum yapmadan önce biraz araştırmanızı tavsiye ederim, iyi forumlar!
Sözde aynı site tasarımını kullanıyor dediğiniz html zımbırtısı ve sitesi bu: Lütfen Tıklayınız.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
1. olarak o site tasarımı ücretsiz bir şekilde paylaşılıyor ve isteyen herkes kullanabilir site tasarımı AntiBotDeluxe'e ait değil ve yorum yapmadan önce biraz araştırmanızı tavsiye ederim, iyi forumlar!
Sözde aynı site tasarımını kullanıyor dediğiniz html zımbırtısı ve sitesi bu: Lütfen Tıklayınız.

Ben zaten aynısı çalmışsınız, hırsızlar, hainler demedim. Aynısını görmüştüm; kendinize ait orijinal bir şey yaparsanız daha iyi olur dedim sadece. Yine de bildirdiğiniz için teşekkür ederim. Bildiğim kadarıyla zaten site tasarımlarını değiştirmişlerdi; ortada bir sorun yok.

Yorum yapmadan önce araştırma yapmama gerek yok, çünkü ortaya bir iddia atmadım; çalıntı, alıntı demedim, sadece aynısını görmüştüm dedim ki gördüm de zaten AntiBotDeluxe'nin sitesinde; herkese açık bir şeyi tabii ki herkes kullanabilir fakat onların kullanabileceği bizim "kendinize ait orijinal bir şey yapsaydınız daha iyi olurdu" şeklinde eleştiri yapamayacağımız anlamına da gelmiyor.

İyi forumlar.

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben zaten aynısı çalmışsınız, hırsızlar, hainler demedim. Aynısını görmüştüm; kendinize ait orijinal bir şey yaparsanız daha iyi olur dedim sadece. Yine de bildirdiğiniz için teşekkür ederim. Bildiğim kadarıyla zaten site tasarımlarını değiştirmişlerdi; ortada bir sorun yok.

Yorum yapmadan önce araştırma yapmama gerek yok, çünkü ortaya bir iddia atmadım; çalıntı, alıntı demedim, sadece aynısını görmüştüm dedim ki gördüm de zaten AntiBotDeluxe'nin sitesinde; herkese açık bir şeyi tabii ki herkes kullanabilir fakat onların kullanabileceği bizim "kendinize ait orijinal bir şey yapsaydınız daha iyi olurdu" şeklinde eleştiri yapamayacağımız anlamına da gelmiyor.

İyi forumlar.
Bildiğim kadarıyla zaten o site tasarımı değişecek o sitede hiçbir fonksiyon yok sadece css & html zımbırtıları var yakın zamanda birçok hosting gibi kendine ait bir scripti olacak zaten vardı şu anda geliştirme aşamasında olduğunu biliyorum, ayrıca benim konuya bu kadar agresif yaklaşmamın nedeni, herkes bilip bilmeden kanıtı olmadan akılına ne gelirse yazıyor ki zaten örnekleri var bu konuda, ayrıca eleştire bilirsiniz bu doğal hakkınız, ama bu bir iddia da olsa lütfen konu hakkında biraz olsa bilgi alın, sonuç olarak her şeyden nem kapıp iftira atmak için açık arayan bir sürü arkadaş var hiç kimse iftirayı hak etmiyor, bu batihost olur, keyubu olur veya başka firmalar veya kullanıcılar dediğim gibi hiçbir insan veya kuruluş her neyse kimse iftirayı hak etmez, neyse iyi forumlar.