MiniGame Serverlarında bir ilk : maybecraft.aternos.me | Alımlar Bitmek Üzere...

spottech

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serverımız yapım aşamasında... Yardım etmek isteyenler girerebilirler. İlk 2 kişi builder olacaktır. Serverımızın Minigame serveri olmasını düşünüyoruz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Paintball'dan Resimler;

MobArena

Spawn

Serverımız açılmıştır. Paintball'da şu anda 4 map vardır. Infection betada olduğu için 1 map vardır. MobArena'da map sayısı 2'dir.

IP : maybecraft.aternos.me

Son düzenleme:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aternos mu ? Yapmayın arkadaşlar Aternos bedava minecraft hostingidir.Sanırsam en fazla 10(Para vermeden) girebiliyor. Eskiden benimde merakım vardı.Hosting bedava için kötü bir hosting ve 7/24 değil.Bir gün bile zor açık kalıyordu sunucuda hiç kimse olmayınca otomatik 10 dk içinde kapatıyordu.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Hack varsa bile fotoda kapa be

spottech

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bir kere aternos 10 kişilik olabiliyor ama özel bir Essentials permissionu ile 10 kişiden fazla yapılabiliyor. Ayrıca hack olması bir şey değiştirmez.[DOUBLEPOST=1418415538,1418415462][/DOUBLEPOST]Bu permission ise essentials.joinfullserver dır. Birde bundan dolayı bir çözüm bulduk. Serverı bir kişilik açıyoruz. Essentials permini kullanıyoruz. ErenBeyazkurt bir şey söylemeden önce bir daha düşün. Birde aternos çok değişti :D

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Wurst Yazıyor
AntiKnock zaten biz de malız

Darkless05

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu çok kötü free hosting + 0 türkçeleştirme. Artık şu minecraftı hiçbir kodlama bilgisi veya en azından birazcık ingilizce bilgisi olmadan açmayın. Öğrenmeniz gerekiyor arkadaşlar yeter artık plugini indir tutorial izle kur bitti değil artık bu işler. Plugin forumlarından özenle kodlanmış pluginler alabilirsiniz fazla bir şey de değil en fazla 5 dolara var pluginler. paypal hesabınızla bedava para kazanmak için link kısaltma sitelerinden yararlanın 5 dolar filan olunca birkaç plugin alın ve birazcık kodlarıyla oynayarak full türkçe yapmaya çalışın mesela. yani kısaca İNDİR - İZLE - KUR - AÇ değil minecraft sunucu açmak

Sıdal

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bir kere aternos 10 kişilik olabiliyor ama özel bir Essentials permissionu ile 10 kişiden fazla yapılabiliyor. Ayrıca hack olması bir şey değiştirmez.[DOUBLEPOST=1418415538,1418415462][/DOUBLEPOST]Bu permission ise essentials.joinfullserver dır. Birde bundan dolayı bir çözüm bulduk. Serverı bir kişilik açıyoruz. Essentials permini kullanıyoruz. ErenBeyazkurt bir şey söylemeden önce bir daha düşün. Birde aternos çok değişti :D
nasıl yaptın sölesene bende yapıcam :D

spottech

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım, afedersin *** kodlama bilmiyorum. İngilizce'yi çok iyi biliyorum + Kodlama bilgimde var. Bilip bilmeden konuşmayalım lütfen! Yakında AxiTRBilişim serverımız açılacak. Şu anda 0 türkçeleştirmede değil ve indir kur açta değil. Bunu bilmeyen burayı terk etsin zaten forumada gelmesin. Bildiğim kodlama dilleri arasında PHP ve HTML'de var ek olarak C#'ta biliyorum. Bu arada zaten link kısaltarak para kazanıyorum. Şu anda 100 TL var biraz daha sabredeceğim.

ksasdad

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
    • BENDE SERVERE YARDIM ETMEK İSTERİM OYUNDAKİ ADIM ender5858 skype kadir kör deadpool resmi var

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
O sunucu essentials.joinfullservere dayanmaz ve o kodu herkeze verirsen sunucu rahat çöker. Bitirmeden bırak sen