mizahofmc.keyubu.com ➦ Emek SkyBlock 1.8 ➦ Yapay Zekalı Rapor ve Yardım Sistemi ➦ Hayvan yakalama ➦ Uçuş Yemeği ➦ Metin Taşı ➦ Envoy ➦ Bize Katıl!

BroJuvaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
mizahofmc.keyubu.com
Oyun Sürümü
1.8-1.15
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
SkyBlock - Survival - Creative

Sunucumuz henüz ilk sezondadır
IP Adreslerimiz:
mizahofmc.keyubu.com
play.MizahOfMC.com​

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucunuzun mimarileri gayet güzel görünüyor konu tasarımınızda güzel gelişebilecek bir sunucu. Başarılar.

BroJuvaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzun mimarileri gayet güzel görünüyor konu tasarımınızda güzel gelişebilecek bir sunucu. Başarılar.
Güzel yorumunuz için kendim ve ekibim adına gerçekten teşekkür ederim umarım daha iyilerini yapacağız.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sabırla ve böyle bozmadan devam ederseniz çok yakında üst sıralarda olacak bir sunucu :kalp:

EfteliaCraftHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Forum Başlığınızı Kendinize Özgü Yapmanızı Tavsiye Ederim

OlmEEdi

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunun tanıtımı başarılı fakat servera gittiğinizde minyon ve borsa sistemini bulamayacaksınız . Nedenini sorduğumda skyblock yeni sezona geçtiğini söylediler. Yani Borsa ve minyon sistemi yok. Şu ana kadar edindiğim tecrübeye dayanarak söylüyorum. Serverin yetkilileri ilgili fakat tersleyici , aşağılayıcı ve sinirlenmiş bir kişiyle karşı karşıya kalırsınız. Desteklerde bir sıkıntı göremedim destek alımları yapılıyor ve şu anki destekler gayet başarılı. Gelelim en önemli şey ADALET'e...
Sunucuda adaletin A'sı yok. Darkside diye bir klan var her şeyi yapsalar, hesap çalsalar , haksızlığa uğratsalar , her bugu kullansalar bile SINIRSIZ ban yeme ihtimalleri yok. Bu da server yöneticilerinin oyuncu kaybetmekten korktuğunun anlamını verdi bana.Survival'a girdiğimde ise adamlar Efsanevi rütbesine ulaşmış, spawndan çıkılacak pvpye açık yerde adeta size pusu kuruyorlar. Gelişme ihtimaliniz çok düşük çünkü adamlar gerçekten öyle bir gelişmiş ki sizin gelişmenize olağan yok. Skyblockta ise en başta biraz belirttim.Yine Darkside klanı skyblock'u da ele geçirmişler emek olduğu için biraz zor level kasması ama bu adamlar lav ve su ile yapılan kırıktaş sistemini bilirsiniz lavı en yukardan aşağıya kadar akıtıp üstüne su dökerek 256 blokluk minecraft blok koyma sınırını full kırıktaş ile kaplamışlar . Bu adamları ben yeni başlamışken nasıl geçeyim ? Bir diğer husus ise Serverda sohbet ortamı yok .Herkes item kasma peşinde herkes afk nadir 2-3 kişi bulursunuz rehberle birlikte. Yani diyeceklerim bu kadar. Bir serverin gelişmesi için bunlar çok önemli. Server gelişmeye açık . ilerde ismini çokca duyabiliriz.
Saygılar...

Turgut331

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Çok açıklayıcı bir yorum. Teşekkürler :)

CilginSpastik

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunun tanıtımı başarılı fakat servera gittiğinizde minyon ve borsa sistemini bulamayacaksınız . Nedenini sorduğumda skyblock yeni sezona geçtiğini söylediler. Yani Borsa ve minyon sistemi yok. Şu ana kadar edindiğim tecrübeye dayanarak söylüyorum. Serverin yetkilileri ilgili fakat tersleyici , aşağılayıcı ve sinirlenmiş bir kişiyle karşı karşıya kalırsınız. Desteklerde bir sıkıntı göremedim destek alımları yapılıyor ve şu anki destekler gayet başarılı. Gelelim en önemli şey ADALET'e...
Sunucuda adaletin A'sı yok. Darkside diye bir klan var her şeyi yapsalar, hesap çalsalar , haksızlığa uğratsalar , her bugu kullansalar bile SINIRSIZ ban yeme ihtimalleri yok. Bu da server yöneticilerinin oyuncu kaybetmekten korktuğunun anlamını verdi bana.Survival'a girdiğimde ise adamlar Efsanevi rütbesine ulaşmış, spawndan çıkılacak pvpye açık yerde adeta size pusu kuruyorlar. Gelişme ihtimaliniz çok düşük çünkü adamlar gerçekten öyle bir gelişmiş ki sizin gelişmenize olağan yok. Skyblockta ise en başta biraz belirttim.Yine Darkside klanı skyblock'u da ele geçirmişler emek olduğu için biraz zor level kasması ama bu adamlar lav ve su ile yapılan kırıktaş sistemini bilirsiniz lavı en yukardan aşağıya kadar akıtıp üstüne su dökerek 256 blokluk minecraft blok koyma sınırını full kırıktaş ile kaplamışlar . Bu adamları ben yeni başlamışken nasıl geçeyim ? Bir diğer husus ise Serverda sohbet ortamı yok .Herkes item kasma peşinde herkes afk nadir 2-3 kişi bulursunuz rehberle birlikte. Yani diyeceklerim bu kadar. Bir serverin gelişmesi için bunlar çok önemli. Server gelişmeye açık . ilerde ismini çokca duyabiliriz.
Saygılar...
Selam, ben sunucu yöneticisi CikolataliKek sunucu kapandı 1.15 sürümüne geçiyoruz ve yorumunuzu epey önce atmışsınız, ben yeni gördüm ve bu kadar emeğimizin bilinçsizce baltalanması hoşuma gitmedi, kendimi cevap vermek zorunda hissettim. Öncelikle ilgili olduğumuzu söylemişsiniz teşekkür ederim. Arada bir sinirli olabiliyoruz çünkü onlarca kişi ile diyaloğa giriyoruz terslenmişseniz ben değilsem de tersleyen kişi adına özür diliyorum. Darkside isimli klandaki oyuncular onlarca kez süreli, birkaç kere de süresiz banlandılar kurallarımıza uymayan herkes ban yer oyuncu kaybetmekten de asla korkmuyoruz çünkü biliyoruz ki biz bu toxic oyuncuyu veya oyuncuları banlamazsak daha fazlasını kaybedeceğiz. Pvpye açık yerde direk öldürülme veya rahatsız edilme konusunda size katılıyorum bunu fazlasıyla yapıyorlardı. Bu yüzden çok da oyuncu kaybettik fakat oyunun amacı birbirinizi öldürmek olduğundan dolayı başta karşı çıkmamıştık sonrasında ise oyuncuların bundan çook rahatsız olduğunu gördük ve yeni açacağımız sezonda böyle bir şey olmayacak oyuna yeni başlayan oyuncular birkaç saatliğine hasar almayacaklar. Taş koyma konusuna gelirsek yeterince takip etmediğinizi düşünüyorum koyulan taşlara sınırlama getirildi ve ada levelleri düştü yani sezonu 1. olarak bitirmediler. Sohbet ortamı konusunda size katılmıyorum, sunucumuzda yeterince sohbet olduğunu düşünüyorum sanırım siz geç saatlerde konuşmaya çalışmış olabilirsiniz. Hala adaletsiz olduğumuzu düşünüyorsanız discordumdan sesli veya yazılı hiç farketmez her türlü sizi dinlerim ve yorumlarım haklısınız veya değilsiniz işin aslı bu derim. Eleştiriniz için teşekkür ederim, umarım anlaşabilmişizdir. Discordum: CikolataliKek#6732