mmorpg plugin paketi

DragonTeam

Karanlıktan çek kurtar beni..
En iyi cevaplar
19
Selamlar forum.gamer halkı! bugün sizlere MMORPG paketini tanıtacağım.
Oyuncularınıza gerçek bir deneyim yaşatmaya ne dersiniz?
Tanıtım konusu.
Discord: TheCommand#0166

sistemler.png

Lonca Sistemi
Lonca sisteminde kendi klanınızı kurup serverdekilere meydan okuyup sunucudaki en iyi klan olabilirsiniz!
Lonca savaşları her hafta pazar günleri yapılmaktadır.

Level Sistemi
Bu oyunda rütbe yok ama level sistemi var 999 Levele kadar çıkabilirsiniz. leveliniz yükseldikçe oyun içerisinde
takas / Tüccarlardan Item alma / Kasa açma gibi birçok özellikler açılacaktır.

Takas Sistemi
Takas sistemi gayet güvenilirdir takas yapabilmeniz Için 10 Level Ustü Olmanız Lazım gui menülü olan bu sistemde
iki tarafda onay verince 5'den geriye sayar ve itemleri verir.

Görevler
Sunucuda Görev Npcleri bulunur açık dünya haritası olduğu için gezerek görev npclerini bulabilirsiniz eğlenceli ve zor
görevler sizi bekler.

Açık dünya
bilmeyenler için Açık dünya nedir doğdunuz yerden itibaren gez gez bitmeyen bir spawn düşünün her yerinde farklı
bir şeyler var moblar görevler madenler zindanlar ve birçok şey!

Tüccarlar
Tüccarlardan her türlü şeyi bulabilirsiniz canınızı 5 kat arttıracak giysiler daha hızlı koşmanızı sağlayacak botlar veya
satılık petler birçok şey tüccarlarda!

Demirci
Demircide Itemlerinizi parçalayıp yeni itemler yapabilirsiniz! Veya Itemlere + Basabilirsiniz Başarılı / Başarısız Çıkabilir.
Bastığınız Itemler Sonunda Mühürlenir Ve Damage %300 Artar.

Doku Paketi
Çoğu rpg sunucuda bulunan bir özelliktir bizde 3D olarak yapıp kasmayan şekilde ayarlayıp size sunuyoruz oyuna ilk girişte doku
paketini yüklemez. /texturepack yazarak linklerimize bağlanırsınız!

Kudret Sistemi
Kudret Nasıl Toplanır ? Mob Keserek Toplayabilirsiniz Kudretiniz arttıkça item alabilir kendinizi geliştirebilirsiniz!

Yetenekler
Aktif/Pasif Aktif ve Pasif olmak üzere yetenekler bulunmaktadır. F Tuşuyla seçtiğiniz sınıfın özelliğine göre aktif yeteneğinizi kullanabilirsiniz.
Pasif Yetenekleri Ise her level atladığınızda gelen ruh puanlarıyla açabilirsiniz! 4 çeşit vardır sunucuya girdiğinizde bakabilirsiniz.

Sınıflar
3 Çeşit sınıf vardır paladin , savaşçı , suikastçi bunlar arttırılacaktır. her birinin farklı yetenekleri vardır yetenekleri F tuşuyla kullanabilirsiniz.

VE DAHA BİRÇOK ÖZELLİK..

görüntüler.png

asdsadsad.png
dddd.png
fffff.png
kXamZy.png

LOXLB0.png
Oy5PmD.png
sadasd.png
sadsa (1).png

sadsa.png

sadsad.png