Mobil Oyun Tavsiyeleri

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
gamer.png

3549389f1faa1e3b60d9f010b6a283e8.png

Mobil Oyun Tavsiyeleri

Traffic Rider

Soner Kara'nın namıdeğer SK Games'in "Traffic Racer" oyunundan sonra çıkardığı oyun olan Traffic Rider bir motor oyunudur. Motosiklet tutkunları için uygun bir oyun. Amacınız oyunda belirli sürelerde belirli mesafelere ulaşmaktır. Oyun sonlarında bir miktar altın alıp bu altınlar ile kendinize motor alabilir veyahut motorunuzun hızını arttırabilirsiniz.

Asphalt 8 Airborne

Gameloft firmasının yapmış olduğu bir yarış oyunudur. Yarışlarda çeşitli yerlerden uçarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Arabaların yanı sıra oyunda motosikletlerde mevcuttur. Lamborghini Veneno, Bugatti 16.4 Grand Sport Vitesse, Ferrari LaFerrari, McLaren P1, Porsche 911 GT3 RS, Ducati Monster 1200 bu arabalardan birkaçıdır.

Dream League Soccer 2018

First Touch firmasının yapmış olduğu bir futbol oyunudur. Oyunda kendi takımınızı, kendi formanızı yaratabilirsiniz. Kazandığınız maçlardan takımınıza oyuncu transfer ederek takımınızı güçlendirebilirsiniz.

Bugünlük benden bu kadar umarım ki oyunları severek oynarsınız.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bence DanTheGame diğer oyunlara göre hikayesi ve çok tanınan bir oyun tipi olmasıyla MMO oyunlarından mobil için en iyisi.

Reyd

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rules of Survival şu sıralar popüler. Ücretsiz olması işin ayrı bir güzelliği.

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Rules of Survival şu sıralar popüler. Ücretsiz olması işin ayrı bir güzelliği.
Onuda ekliyecektim de PUBG oyununun mobil versiyonu olduğu için mecburen PUBG bölümüne ayrı bir başlıkla açmam gerekiyor.

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben mobilde birinci oluyorum yha .s ( PUBG Mobile oyuncusu )
Şaka maka oyuncu sayısı arttı botlar hala var mı ?