Mobile Pubg Octopus

TheReaPerr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Telefonum Xiaomi Mi 6
Octopus uygulamasını telefonuma indirdim.
OctActiveTool uygulamasını da bilgisayarıma indirdim.
Ama bir türlü şu mausu telefonun ekranına sabitleyemedim.(gömemedim yani)
Yardım edermisiniz ?

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mobil PUBG oynanmaz boşver daha çok optimizasyon gerekiyor o oyuna.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mobil PUBG oynanmaz boşver daha çok optimizasyon gerekiyor o oyuna.
Oyun şu an 0.3.3 sürümünde zaten tam sürüm olduğunda kullanışlı hale getirirler.

Telefonum Xiaomi Mi 6
Octopus uygulamasını telefonuma indirdim.
OctActiveTool uygulamasını da bilgisayarıma indirdim.
Ama bir türlü şu mausu telefonun ekranına sabitleyemedim.(gömemedim yani)
Yardım edermisiniz ?
Telefonda mouse kullanmayı doğru bulmuyorum şahsen. Bilgisayar gibi klavye mouse kullanacak olsaydık adamlar zaten oyun çıkartmazdı gidin PC'de var oynayın derlerdi.

(Birde nickin çok tanıdık hocam benim alt nicklerimden mi örnek aldın ? :D)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Eyyy Reaper mobil de mouse niye? Biz eşşek miyiz yarım saat ekran çevirip aim alıyoruz? Lütfen efenim az empati. Baş parmağım telef oldu, kendimden ödün verdim oynayacağım diye. Bu kadar kolaya kaçmayın.

TheReaPerr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eyyy Reaper mobil de mouse niye? Biz eşşek miyiz yarım saat ekran çevirip aim alıyoruz? Lütfen efenim az empati. Baş parmağım telef oldu, kendimden ödün verdim oynayacağım diye. Bu kadar kolaya kaçmayın.
Zaten bende istemem böyle bir şey ama mecbur kalıyoruz çok fazla klavye mausla oynayan oyuncu var hemen ölüyorum.
[automerge]1523453909[/automerge]
Oyun şu an 0.3.3 sürümünde zaten tam sürüm olduğunda kullanışlı hale getirirler.

Telefonda mouse kullanmayı doğru bulmuyorum şahsen. Bilgisayar gibi klavye mouse kullanacak olsaydık adamlar zaten oyun çıkartmazdı gidin PC'de var oynayın derlerdi.

Biliyorum ama çok fazla kişi var klavye maus kullanan onlara denk geldiğim zaman hemen ölüyorum. ( Yok kendim uydurdum valla nickimi :))

drawwdev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Resmide benimkine benziyor galiba :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Lan demek o yuzden direk hs yiyorum ben

TheReaPerr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Resmide benimkine benziyor galiba :D
Yuh nasıl bu kadar denk gelebilir nickim aynı olan var profil resmim aynı olan var valla kimseden bakmadım bide daha bu sabah katıldım aranıza :D
[automerge]1523469421[/automerge]
Yuh nasıl bu kadar denk gelebilir nickim aynı olan var profil resmim aynı olan var valla kimseden bakmadım bide daha bu sabah katıldım aranıza :D
Değiştirdim resmimi :)
[automerge]1523469490[/automerge]
Lan demek o yuzden direk hs yiyorum ben
Bende hep direk headshot yiyorum merak etme hep bu klavye mouseyle oynayanlar yüzünden