Yardım Moblar doğmuyor, ateş yanmıyor ve redstone çalışmıyor.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.15.2
Sunucumda hiçbir şekilde mob doğmuyor, ateş yanmıyor ve redstone çalışmıyor. Birden bire oldu. Bu olay bütün dünyalar için geçerli, bunları engelleyecek bir skript de yok. Nasıl olduğunu anlamadım, biri yardım etsin. Ayrıca /summon ile çağırınca Unable to summon entity diyor.

user0919

© PepsiCo
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucumda hiçbir şekilde mob doğmuyor, ateş yanmıyor ve redstone çalışmıyor. Birden bire oldu. Bu olay bütün dünyalar için geçerli, bunları engelleyecek bir skript de yok. Nasıl olduğunu anlamadım, biri yardım etsin. Ayrıca /summon ile çağırınca Unable to summon entity diyor.
Merhaba @SolidSteed ,
Sunucunuzun zorluk seviyesinin kolay modda olmadığını kontrol eder misiniz?

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
spigot.yml ve paper.yml dosyalarına baktınız mı? Plugin listenizde tam olarak ne işe yaradığını bilmediğiniz şeyler varsa atabilir misiniz.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
spigot.yml ve paper.yml dosyalarına baktınız mı? Plugin listenizde tam olarak ne işe yaradığını bilmediğiniz şeyler varsa atabilir misiniz.
Sorun MulttiVerse plugini üzerindeymiş. Plugini baştan yükleyince düzeldi