Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Yardım Mod Paketi Kurmak İstiyorum

fatiherbas1

Sudan Çıkmış
Oyun Sürümü
1.7.10
Arkadaşlar mod paketi kurmak istiyorum ama mesela modla kurduğum madenleri normal survivalda bulamıyorum creative moddan alınıyor mesela modla eklediğim moblar survivalde spawnlanmıyor creativeden yumurtasını almam gerekiyor acaba bunun bi ayarımı var nasıl çözebilirim bu sorunu ?

byElysion

dudee
Emektar Üye
Bu dediğin modla kurduğun tüm maden ve yaratıklarda mı oluyor?

Mr_ArifK

Kızıltaş Madencisi
Yeni bir dünya kurup test etmeyi denedin mi? Madenler için çözüm belki bu olabilir. Ayrıca hangi modlar olduğunu söylersen de iyi olur.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
Süper Üye
1.7.10 yerine 1.12.2 Forge kullanmanızı öneririm, eğer modlar hakkında bilginiz yok ise hazır mod paketlerini kullanabilirsiniz. bu sorun muhtemelen ya Forge'den yada indirdiğiniz modların eklediği yaratıkların/madenlerin çok nadir olması, veya sadece özel yerlerde spawnlanması ile alakalı olabilir.

NexFiobrum

Marangoz
1.7.10 yerine 1.12.2 Forge kullanmanızı öneririm, eğer modlar hakkında bilginiz yok ise hazır mod paketlerini kullanabilirsiniz. bu sorun muhtemelen ya Forge'den yada indirdiğiniz modların eklediği yaratıkların/madenlerin çok nadir olması, veya sadece özel yerlerde spawnlanması ile alakalı olabilir.
+1