Yardım Mod Paketi Kurmak İstiyorum

fatiherbas1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.7.10
Arkadaşlar mod paketi kurmak istiyorum ama mesela modla kurduğum madenleri normal survivalda bulamıyorum creative moddan alınıyor mesela modla eklediğim moblar survivalde spawnlanmıyor creativeden yumurtasını almam gerekiyor acaba bunun bi ayarımı var nasıl çözebilirim bu sorunu ?

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Bu dediğin modla kurduğun tüm maden ve yaratıklarda mı oluyor?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yeni bir dünya kurup test etmeyi denedin mi? Madenler için çözüm belki bu olabilir. Ayrıca hangi modlar olduğunu söylersen de iyi olur.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
1.7.10 yerine 1.12.2 Forge kullanmanızı öneririm, eğer modlar hakkında bilginiz yok ise hazır mod paketlerini kullanabilirsiniz. bu sorun muhtemelen ya Forge'den yada indirdiğiniz modların eklediği yaratıkların/madenlerin çok nadir olması, veya sadece özel yerlerde spawnlanması ile alakalı olabilir.

NexFiobrum

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.7.10 yerine 1.12.2 Forge kullanmanızı öneririm, eğer modlar hakkında bilginiz yok ise hazır mod paketlerini kullanabilirsiniz. bu sorun muhtemelen ya Forge'den yada indirdiğiniz modların eklediği yaratıkların/madenlerin çok nadir olması, veya sadece özel yerlerde spawnlanması ile alakalı olabilir.
+1