Yardım mod tavsiyesi

umutseku2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.7.10
evet öncelikle bir mod paketi kuruyorum içinde 67 tane mod birikti ama çoğu ya küçük ya fazla işe yaramayan kısa modlar çoğu teknik modu indirdim (mekanism bc ve ic2 galacticraft gibi) ama hala mod paketinde bir amaçsızlık var bir hedef yok bir şey yok ve belli bir süreden sonra gerçekten sıkıyor sizden istediğim bunu nasıl engelleyebilirim mesela galacticraft ta bir amacımız var uzaya gitmek gibi ic2 de bazı itemleri yapıyoruz ama çok azlar keza mekanism ve bc de öyle istediğim modlar uzun teknik ya da maceracı farketmez ama kessinlikle amacı olan bir mod istiyorum (umarım anlatabilmişimdir)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bence 1.7.10 sürümünden 1.14 sürümüne geçmen lazım. Yeni sürümlerde gelen yeniliklere ek bazı modları da yüklersen 10 numara oyun olabilir. Galacticraft efsane bir moddu. Onunla aya gidip üs kurmuştum. Çok beğendiğim bir mod. Umarım yeni sürümler içinde uyarlanmıştır.

umutseku2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence 1.7.10 sürümünden 1.14 sürümüne geçmen lazım. Yeni sürümlerde gelen yeniliklere ek bazı modları da yüklersen 10 numara oyun olabilir. Galacticraft efsane bir moddu. Onunla aya gidip üs kurmuştum. Çok beğendiğim bir mod. Umarım yeni sürümler içinde uyarlanmıştır.
açıkçası ilk önce 1.14 sürümünde başlayacaktım ama 1.7.10 kadar mod olmadığını düşündüm ama 1.7.10 için modlara bakarken cidden fazla mod olduğunu gördüm yeni sürümler için geçelim o zaman teşekkürler dostum