Mod Yükleyemiyorum

*ahmet

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yeni Minecraft Oynamaya Başladım Beyler.

1.3.2 Yüklü Ama hiçbir Mod Yükleyemiyorum Tex Grafik Paketi Atıyorum olmuyor Yardım Edebilecek Var Mı ?

MrSehiroglu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bende aynı sorunu yaşıyorum yardım edenilirmisiniz ?

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
modları nereye atıyorsunuz ilk onu söyleyin doğru yer değilse çalışmaz sürümünüz değilse çalışmaz META INF'i silmadiyseniz çalışmaz

babancahil1231

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim bildiğime göre çalıştır>%appdata%>.minecraft>bin klasörünün içine modloader in içindekileri atcaz sonra orda MTA-INF miydi öle bi dosya var silcez sonra o minecraft dosyasında mods dosyası olcak oraya atcaz ben böyle biliyorum ama ben hazır mod yapabiliyorum çünkü mta-ınf yi silemiyorum .

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya ben yüklemeyi başarıyorum HATTA ÜSTÜNE META-INF dosyasını sildim ama diyorki NULL yetersiz parametre adı : PATH diyor yeniden deniyorum Modun adını sölüyor Intsallet diyor sonra minecraffta baktığımda hiçbişi olmuyo mod yüklenmiyo HELP ME yardım:cry::cry: :cry:

babancahil1231

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk olarak foce update yap
sonra minecraft ı tamamen kapat
modu yükle
tamamen yüklendikten sonra minecraft a gir
Ve eğlen :D

Murathan10431

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yahu arkadaşlar ben oyunu sildim yeniden yükledim mta falan dosyayı sildim ama yinde olmadı bilen varsa söyliyebilirmi team wiever falan verim yapın nolru yarıdm edin :mad::blase:

Excasonic

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler www.skydaz.com a girin bir milyon tane mod varr bu siteyi bulan çok az kişi var :bored: bu arada microsoft net framework 4.0 yüklü olması lazım :):) +rep :D