Modsuz Klasik Survival 2-3 Kişi

Vauslec

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

İsmim Sirac, yaşım 21. Şöyle 2-3 kişilik bir ekiple dc üzerinden konuşarak, gittiği yere kadar survival oynamak istiyorum. Oyun hakkında çok bilgim yok, farmları nasıl kuracağıma internetten bakıyorum genelde. Oyun tarzım genel olarak kazmaya verimlilik tamir falan basıp madenden çıkmamak :D Ne kadar zor olsa da en azından 18-19 yaşında olan birileri görüp cevap verirse çok iyi olur. Bu arada premium değilim internetten bulduğum bir launcher aracılığıyla oynuyorum ve bir problem olur mu bilmiyorum. En yakın zamanda satın alacağım ama şimdilik durumum bu. Birlikte oynamak isteyen varsa bekliyorum. İyi forumlar :)

Son düzenleme:

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben gelebilirim dc mi buraya bırakıyorum beni ekleyebilirsin : EmreGokcan#0077

Vauslec

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekledim. Müsait olduğun bir zamanda yazarsan büyük ihtimalle 5 dakika içinde görürüm. İyi forumlar :)

Mehmetsnygt6

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Mehmet. 13 yaşındayım ve uzun zamanlar oynadığım bir oyundur Minecraft. Oyunda çok iyi olduğumu iddia etmem ama Survival modunda gerektiği kadar iyiyimdir. Şımarık bir tip değilim. Olgun bir düşünce tarzım olduğunu düşünüyorum. Yaş senin için sıkıntı olur mu bilmem. Discord kullanıcı adım Kızıl#2284 ekleyebilirsin.

Vauslec

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@Mehmetsnygt6 Ekledim ama bu gece oynamam büyük ihtimalle. Yarın başlarız, eğer yukarıdaki arkadaş da gelirse çok güzel olur 3 kişi.

Mehmetsnygt6

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Vauslec oynayacağın zaman DC'den yazarsan sevinirim bu gün sabah 6 ya kadar açık kalacağım uyanınca da aktif olurum 1 - 2 gibi.