Modular Force Field System [Shield]

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Size bir mod tanıtıcağım. MFFS yani Modular Force Field System. Bunu paylaşmak istedim Çünkü teknolojik sevenler gayet hayran olucak. Bu modun amacı sizi Korumak.! Polislerin dediği gibi İlk güvenlik!
Bu sistemle Örneğin bi eviniz olsun. Ama yaratık acısı çekiyorsunuz. Bu sistemle evinizin etrafını kalkan kapsamış olcak. Tabi bu kadar deyil! Çok pahalı olabilir ama UPGRADE leri var. Yani evinizi sizin için yaratıkların spawnlanmasını engeller! Enerji konusunda yandınızda gayet güzel moddur.

Bunda gördüğünüz gibi. Gerekirse EN güçlü yaratık gelsin. Bunu GEÇEMEZ! bu kalkanı yarabilen tek şey var. O da SİZSİNİZ :) Enerjisiz bırakınca sadece kapanır.
Bide siz çık gir yapabilirsiniz.Bazı eşyalar gerekir ama sağlam moddur. Daha fazla bilgi için
Bu video yu izleyin size yardımcı olacak bütün bilgileri vericektir. Türkçe deyildir.

Konuyu beğenmeyi unutmayın ! Ve Güvenliksiz kalmayın!

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eskiden modlu oynarken ismini unuttuğum bir şey var thaumcraft da crucibleda bir şeyler yapıp bozunca mor bir şey çıkıyordu çok fazla zarar verdigim icin dunyaya yayılıyordu,evimi bununla kurtarmıştım :D
Bunun içinden yayılmıyorda çok rahat etmiştim,meteor falan düşerkende bu koruyor güzel bir şey yani.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
attığın video mffs'nin eski bi versiyonu