Bilgilendirme Monochroma! Türk Yapımı Puzzle Platform Oyunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Türkler bi oyun yaptığı zaman mutlaka başka bir oyuna benzememeli.O kadar Limbo var ne gerek var biz Türklerin oyun yapmasına" dimi.
İyiki bi limbo oynamışsınız ya ne diyim.
birde bizim limbomuz olsun mantığıyla yapmışlardır belki? ama bence güzel bir oyun[DOUBLEPOST=1375123292,1375123169][/DOUBLEPOST]
Para verebilecek varsa lütfen versin. Bu projenin batması gerekli! Hemde 15$ verirsen hem bağış yapmış oluyorsun hemde oyunu satın almış oluyorsun.(Oyun çıktığında)
bu projenin batması gerekli derken?[DOUBLEPOST=1375123490][/DOUBLEPOST]
Oyun Limbo'dan sonra pek cazip gelmedi. Çakması gibi duruyor fakat gene de bir şans vermek lazım.
oyunlar birbirine benziyorsa bu çakma anlamına gelmez ozaman battlefield call of duty çakması ? ama kimse battlefield de çakma demiyor?

AvalonAve

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
valla mount&blade oyungezer dergisine 2009un kasım sayısında full versiyonu yayınlattı,bende 40 yılda bir bi dergi alırım tesadüfen denk geldim aldım tabi o zaman için masaüstü kullanıyordum ve sadece cd-romu vardı oynayamadım içime oturdu 1 yıl sonra yaz tatilinde laptop aldım oyunu oynamak için oturdum,yaz tatili boyunca başından kalkamadım ne yalan söyliyim.gerçi warbandı,wfası gördükten sonra bakmaz oldum ama grafik krallık sistemi(sanırım o warbanddaydı) harikaydı.Mortal Online vb birkaç oyun grafiklerin ve oyun dosyalarının üstünde bikaç oynama+ekleme yaparak millete kakalamaya çalıştı ama yediler mi yemediler mi bilmiyorum,baya hikaye yazdım :D neyse sonuç olarak;
bence yapmaları gereken ilk şey bi aylık oyun dergisine en azından demo sürümü yayınlatmak,herkes türk yapımı oyun diye google amcaya sormuyo sonuçta :)

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Bence mount Blade daha iyiydi ama Monochroma da iyi. Türk ler yapıyo ama yabancı şirketlerin. Sobee gibi bi şirket kurun arkadaş yav :S

Nieles

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Limbo : Nike
Monochroma : Nixe
Braid : Kardeşler Kundura

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
2d oyunlardan pek hoşlanmam sıkıcı oluyorlar.:esnemek:

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sayfanın heryerini bağış yapın para verin gibi şeylerle doldurmuşlar söylemek istemiyorum böylemi tanıtacaksınız Türkiye'yi ?

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Mount&Blade Gibi Patlamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...