Bilgilendirme Monochroma! Türk Yapımı Puzzle Platform Oyunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar, Mount and Blade'den sonra ikinci bir Türk Yapımı oyun olan Monochroma'a bizdende tam destek!

Sizde bu oyuna destek olun ve Minecraft Türkiye topluluğunun gücünü gösterin :)

Oyun ile ilgili Kickstarter Kapmanyasına buradan; http://www.monochromagame.com/Monochroma/kickstarterTR.html ulaşabilirsiniz.

Lütfen desteklerinizi esirgemeyin ve uluslararası medyadada büyük bir ilgi gören bu Türk yapımı oyuna hakkettiği değeri gösterin.

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Oyun Limbo'dan sonra pek cazip gelmedi. Çakması gibi duruyor fakat gene de bir şans vermek lazım.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Limbo'dan sonra pek cazip gelmedi. Çakması gibi duruyor fakat gene de bir şans vermek lazım.

Limbo + Prince of Persia = Monochroma!
Ordaki adam aynı princeye benziyor kırmızı kuşak ve hareketleri dikkatimi çekti :sırıtmak:

PC'nin parlaklık düşüktü tekrardan baktım adam prince'in yanından geçmemiş ve o atkıymış :sırıtmak: :sırıtmak:

turret001

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yuh, adfly linki mi

EDIT: ayıptır sorması, $80.000 biraz fazla değil mi? 155 bin liraya tekamül ediyor. Bildiğim kadarıyla da Kickstarter sadece UK ve US içindeki projeler için çalışıyor diye biliyordum.. neyse başarılar

R

Reloven

Ziyaretçi
Türk Yapımı Oyun Ancak hala İngilizce Yazılmıs...

Nishiji

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Reloven, bir sorum olacak:
Türkçe olsa, Türkiye'de bağımsız oyun projesi olarak adını ne kadar duyurabilir?
İngilizce olarak paylaşıldığında tüm dünyadaki geçerli dil olarak uluslararası bir şekilde adını ne kadar duyurabilir?

Öncelikle düşünmekte fayda var. Oyunun muhtemelen türkçe dil seçeneği de vardır.

Donate sınırlaması için de 80.000 çok demişler. Ben çok olduğunu düşünmüyorum. Eminim gecesini gündüzüne katıp çalışıp, üzerine de parasını yemek istiyorlardır ki en doğal hakları. İster verirsin, ister vermezsin.

Oyunun tarzı bana göre değil, oyunu çok sevmedim velakin türk yapımı çok nadir çıktığı için (Crysis'i tenzih ederim, yapımcısı türk olsa da, alman yapımıdır), -çok nadir %100 türk olan bir oyun çıktığı için- destekliyorum. Umarım işlerinde çok daha güzel yerlere gelirler ve daha çok oyun çıkarırlar.

Bir de, paylaşım için teşekkürler :)

R

Reloven

Ziyaretçi
Elbette Bende Destekliyorum Sonuna Kadar Yanlarındayım Ama Türk Yapımı Bir Oyunun Ana Dili İngilizce Olarak Kullanlmıs Biz Türkçeyi Seçiyoruz Neden Ana Dili Türkçe Olarak Yapılmamısta İngilizceyi Yan Dil Olarak Koymamıslar ??

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Konuya girme sebebim;
craft_man ilk defa --> :) yapmış merak ettim

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Elbette Bende Destekliyorum Sonuna Kadar Yanlarındayım Ama Türk Yapımı Bir Oyunun Ana Dili İngilizce Olarak Kullanlmıs Biz Türkçeyi Seçiyoruz Neden Ana Dili Türkçe Olarak Yapılmamısta İngilizceyi Yan Dil Olarak Koymamıslar ??

Bu çokta önemli bi sorun değil. Başka ülkelerden yapılan oyunlardada aynı durum söz konusu. Herkes ortak dil olan İngilizce'yi seçiyor, hangi milletten olduğu farketmeksizin. Bu oyunun global olması için, yoksa bir tek Türk yapımı oyunlar değil kim yaparsa yapsın kendi dilinde, kendi ülkesinin dışına çıkamaz, bu da oyunun hem büyük kitlelere ulaşmasını engeller hem de destek az olur. Ufak tefek oyunların bir önemi yok tabii onları herkes kendi dilinde yapabilir ama bu şekilde büyük projelerin global dil olan İngilizce dilinde yapılması, son derece gerekli olan bir şey. Türkiye'den en fazla ne kadar destek alabilirler ki maddî olarak?

trickman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mount&Blade'i çok sevmiştim inşallah bunu da :p

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türk yapımı oyunlara sonuna kadar destek veriyorum aynı Crysis e yaptığım gibi (en azından yapımcısı Türk)

davounn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Limbo çakması diye bir şey olur mu?Call of duty var iken Battlefield çıktı buna çakma demediniz ? Fifa var iken Pro Evolution Soccer çıktı.O zaman bunlarda çakma ? Oyunlar benzerse buna çakma diyemezsin.Bu bir rekabettir.Ayrıca bu oyun Limbo'dan daha iyi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...