KONU KAPANSIN LÜTFEN

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı ve build değişmeli bence hostta değişmeli host olarakta burayı öneriyorum. Portal Home Konu tasarımı içinde @Mojaras

AdamOlacaksn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kendini düşünen bir server. Hiçbir şey geliştirilmemiş ve ayarlanmamış. Serverda bulunan bir bug yüzünden beni sınırsız olarak banladılar. Acemi olduklarından dolayı 1 dakika banlamak yerine sınırsız banladılar ve sebep bölümüne 1m yazılarak!!! Ada açmadan skylord olabiliyorsunuz ve sonsuza dek /skylordol yazılıyor ve bu spam haline dönüşüyor. Başka bir bug daha buldum, doğduğunuz yer kazılabiliyor. Tamam amatörsünüz ama oyunun açığını buldum diye beni banlamak nedir? Servera girecekseniz bir daha düşünün ...
İYİ FORUMLAR
Bu sunucu gözümde artık bir hiç...

Sunucuya Girerek Yorumumun Kanıtını Bulabilirsiniz.

CkingSTonC

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kendini düşünen bir server. Hiçbir şey geliştirilmemiş ve ayarlanmamış. Serverda bulunan bir bug yüzünden beni sınırsız olarak banladılar. Acemi olduklarından dolayı 1 dakika banlamak yerine sınırsız banladılar ve sebep bölümüne 1m yazılarak!!! Ada açmadan skylord olabiliyorsunuz ve sonsuza dek /skylordol yazılıyor ve bu spam haline dönüşüyor. Başka bir bug daha buldum, doğduğunuz yer kazılabiliyor. Tamam amatörsünüz ama oyunun açığını buldum diye beni banlamak nedir? Servera girecekseniz bir daha düşünün ...
İYİ FORUMLAR
Bu sunucu gözümde artık bir hiç...

Sunucuya Girerek Yorumumun Kanıtını Bulabilirsiniz.
SERVERE GİRİP O BUGU KULLANIRSAN BİZİ UYARMADAN CHAT E SPAM YAPARSAN TABİKİ BANLARIZ BİZİM AMACIMIZ BİR OYUNCU KİTLESİ DEĞİL PARA DEĞİL SADECE İYİ BİR OYUN YERİ SUNMAK BUNUN İÇİNDE ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA GAYRET EDİYORUZ

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
1-Map lar gelişmeli
2-Konu tasarımı değişmeli
3-Sunucu çok amatörce ama gelişeceğini düşünüyorum
4-2GB ram ilerde yetmeyecektir şuanlık yetiyor gibi görünebilir .

CkingSTonC

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
1-Map lar gelişmeli
2-Konu tasarımı değişmeli
3-Sunucu çok amatörce ama gelişeceğini düşünüyorum
4-2GB ram ilerde yetmeyecektir şuanlık yetiyor gibi görünebilir .
YAPTIGINIZ YORUMU DİKKATE ALARAK SERVERİ GELİŞTİRİYORUZ EN KISA ZAMANDA RAM İ YÜKSELTECEĞİZ YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER