MoonLightNW.BatiHost.Com | OP FACTION | Edit Kafa | Trail | Pet sistemi | VIP | Her şey çok güzel!

LowReys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ekli dosyalar

• tanitim.png
    tanitim.png
    65.1 KB · Görüntüleme: 250
Son düzenleme:

FANDOZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kalitenin adresi 144 p galiba

Kurrabiye

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Haritalar çok kötü hatta VASAT biraz uğraşsaydınız keşke

LowReys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritalar çok kötü hatta VASAT biraz uğraşsaydınız keşke

O MAP'lerin yapılması kaç gün sürdü biliyor musun? Muhtemel serverda kişilere huzursuzluk verdin ve bende seni banladım. Ya da başka sunucunun yetkilisisin.

jastiman02

YurtFaction Owner
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar İlk Olarak Gelmişmeni İstiyorsan Buradan Bir reklam sabitleme alcaksın öyle örnek veriyim benim sunucuma girip reklam verirsen düşmanın çıkar zaten sunucun kaliteli deyil faz etki yaratmadı
Forum Tasarım 10/1 %1 puan
Server Map ve Pl 10/3 %3 puan

Dediğim gibi öyle serverlere giderek reklam yapma :) iyi günler. İlk ve son yazışım *

LowReys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar İlk Olarak Gelmişmeni İstiyorsan Buradan Bir reklam sabitleme alcaksın öyle örnek veriyim benim sunucuma girip reklam verirsen düşmanın çıkar zaten sunucun kaliteli deyil faz etki yaratmadı
Forum Tasarım 10/1 %1 puan
Server Map ve Pl 10/3 %3 puan

Dediğim gibi öyle serverlere giderek reklam yapma :) iyi günler. İlk ve son yazışım *

Dostum serverimin gelişmesini elbette istiyorum, reklam sabitleme ücreti ile bir konu göremedim. Mecburen serverlarda reklam yapacağız kim yapmadı ki ?

Server pl map a vasat demişsin ilk başlarda geldin galiba sunucuya. Maplari yeniledik.

jastiman02

YurtFaction Owner
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum serverimin gelişmesini elbette istiyorum, reklam sabitleme ücreti ile bir konu göremedim. Mecburen serverlarda reklam yapacağız kim yapmadı ki ?

Server pl map a vasat demişsin ilk başlarda geldin galiba sunucuya. Maplari yeniledik.
Gelişmen için sunucularda reklam yapma bencec kuruculara özelden yaz sabitleme al .

LowReys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KONUMUZ GUNCELLENDI BENCE GUZEL OLDU!

xMasterSemih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harita biraz basit olmuş.İsterseniz 1 yıl uğraşın,ama kusura bakmayın mimarlarınız biraz beceriksiz gibi.Eğer siz yaptıysanız sorun sizde.

:co1::co1::co1: