MoonStar.nitrado.net Rezil bir survival server viplerler oyuncular ayrımcılık var

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar survival oynuyorsanız MoonStar.nitrado.net asla ama asla girmeyin viple vs girdim ve vip p4 set ben dia setim survival server sonuçda ve vipi güç 2 iksiriyle (kuvvet 2) kesdim vipi benimde yarım kalbim kaldı ve admin bana /kill çekdi ve vipe bendeki itemleri attı böyle bir adaletsizlik olmaz olsun. asla ama asla girmenizi önermem...

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Hiç Mi ALLAH dan korkun yok utanmıyor musun yalan haber yazmaya ALLAH seni ve senin gibileri ıslah etsin yalan haber atıyorsun Hiç Mi ALLAH korkusu yok sende hiç mi utanmadın yalan haber atmadan inanmayanlar gelip servere baka bilir

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
peki neden viple pvp atarken vipi kesdim ve beni kesip vipe itemlerini verdi kendi hakkımla kesdim vipi

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Görüşürüz Kardeşim Haksız yere delil olmadan kötüleme var burda görüşürüz
sen ne içiyorsun vipler p4 sete sahip normal vip bide survival serverde şans olayı kesdim aldım seni admin keldi beni öldürdü ve vipin setini geri vipe verdi bu kanıt görüş filan değil bildiğin rezillik.[DOUBLEPOST=1439233049,1439232934][/DOUBLEPOST]
Öyle Bir olay olmadı ALLAH dan kork yalan söyleme eğer yalan söylemeye devam edersen hakkında yasal işlem başlatılacaktır
sen kimsin ya benim için yasaş işlem başlatcaksın admin kendisi yaptı herşeye kanıtı gözlerimle gördüm serveri 5 kişiyi geçmiyor.

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sen ne içiyorsun vipler p4 sete sahip normal vip bide survival serverde şans olayı kesdim aldım seni admin keldi beni öldürdü ve vipin setini geri vipe verdi bu kanıt görüş filan değil bildiğin rezillik.[DOUBLEPOST=1439233049,1439232934][/DOUBLEPOST]
sen kimsin ya benim için yasaş işlem başlatcaksın admin kendisi yaptı herşeye kanıtı gözlerimle gördüm serveri 5 kişiyi geçmiyor.
Sabahları en az 15 kişi oluyor yalan haber yapma hangi admin adı ne

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
lauwwie banlasanız bile oynamıyorum boşa zaman kaybı serveriniz