IceNW | 1.8 Kral Faction ! Ejderhalar | Görevler | Tamamen yenilendik ! | Bakmadan Geçme !|

Sunucu Nasıl

• Güzel

Kullanılan: 30 38.0%
  • Orta

Kullanılan: 10 12.7%
  • Berbat

Kullanılan: 39 49.4%

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle sunucum ile ilgili fakat tanıtım açısından etkili olmayan bir yorum yapacağım. Öncelikle konu düzenlenecektir tekrardan. Görsel açıdan daha iyi bir hal alacaktır. Ayrıyaten tekrar ve tekrar söylüyorum Yetkili Olmak Için Çaba Sarfedilmeli Beni Al Denmemeli !

Sunucu IP: Oyna.IceNW.Net
Sürüm: 1.8.X
Sunucu Sitesi: www.IceNW.net

Kısaca ben kimim ? Türkiyedeki oyuncular eğlenebilsin , güzel ve kaliteli bir yerde oynayabilsin diye sunucu açmaya çalışan biriyim. Bir ekibim veya güvenebileceğim birisi yok. Kime güvendi isem boş çıktı. Çevremde bilgili bir arkadaşımda yok bu yüzden 10.09.2015 tarihinden bu yana bu sunucu ile kendim ilgilendim , kuruluşunu , hatalarını çözdüm. Tamamen bana ait bir sunucu. Ha bu arada ismim Kayra . Ondan çalmışım yok bundan çalmışım hikayeleri uydurmadır. İnanmak istiyorsan seni tutan yok ama ^^

2 Yıl dır aktif bir şekilde hizmet veriyoruz. Bakımlara girdiğiniz oldu fakat asla sunucu sıfırlanmadı veyahut 1-2 ay kapalı kalmadı. Bu uzun yolculukta sizlerle beraber olmak istiyoruz ve bunun içinden elimizden geleni yapıyoruz. Sadece eğlenmeniz için açılan bir sunucudan ne zarar gelebilir ki ? ^^

32 GB Ram.
Sınırsız slot sayısı.
IcePara adındaki kredi sistemimiz.
Kendi ench sistemimiz.
Kapanmama garantimiz.
Sınırsız eğlence burada !

Lapisden çıkabilen Kutsal Para lar.
Özel kutular !
Sunucuda durdukça ödül kazanabilme !

100,000 Lapis kırarak elde edebileceğin IcePara sistemi.
10 Stack lapisin olduğu zaman otomatik olarak satar.
Kendimize ait faction sistemimiz !
Arsalarda Fly
Blok Kırar isen direk envanterine gelir.
Sadece kendimize özel boost sistemi !
Ve daha fazlası gelip görebilirsin.

Faction Sunucumuz.

Level ile Koruma 6 , Koruma 7 gibi büyüler basabilirsiniz eşyalarınıza ! Tek yapmanız gereken /büyü

Her saat başı rastgele birine bir adet zümrüt verilir. Bu zümrüt ün adı Yeşil Kan Taşı dır. Bu taşa sağ tıkladığınızda çok efsanevi eşyalara da sahip olabilirsin veya bir adet taş bile bulabilirsin.

Rütbe Için Hakettiğini Kanıtla ! (Boss Kes)
Belirli bir noktadan sonra gelişmeyi hakettiğini kanıtla ! Hokage rütbesinin ardından gelen Rikudou (D seviye rütbe) rütbesine erişebilmek için "Acnologia" adlı boss u kesmelisin ! Hemde tma tamına 5 Kere ! Bu muazzam yer de PvP + Item düşmesi açık. Klanınla beraber girmen taraftarıyız dostum ! Acnologiayi yen ve efsanevi Rikudou rütbesine ulas ! Sadece 1 kişi buna hak kazanabildi şu ana dek !

Ejderha Sistemi

Sizi koruyacak ve kollayacak bir ejderhanız olsun istemez miydiniz ? Buyurun , bilgilerini resimle açıklayalım.
Ejderhalar yetenek kullandıkça acıkır. Hem yemek yedirmek hemde seviye atlatıp yeteneklerini güçlendirmek için yapılmış şeylere bakalım.

Kutu Sistemi
Her 2 saatin oyunda kalışınızda 1 adet Zaman+ Kutusu anahtarı kazanırsınız. Bu anahtarı /warp kutu da kullanabilrisiniz. /gorev den görevler yaparak lapis anahtarı kasabilirsiniz. Lapis anahtarını /warp kutu da kulllanabilirsiniz. Kaç saat oyunda kaldığına bakmak için /online yazabilirsin.

Para Kutusu Sistemi
Lapis den çıkardığınız kutsal para ve gizli parçaları kullanabileceğiniz bir sistem. /warp kutsalpara veya /warp gizliparça gidebilirsiniz. Kutsal paranız veyahut gizli parçanız ile kutu alabilirsin bu warplardan. 20 Kutsal Para ya 1 Nadir Sandık 40 Gizli Parcaya 1 Efsanevi sandık alabilirsiniz. Bu kutuların içinden para çıkar. 100 K ile 1.7 M civarı para çıkma ihtimali vardır.

Kendimize Has Event Sistemlerimiz.
Çoğu sunucuda görülen maden eventidir , raindir bunlar sizcede artık demode değil mi ? Birazcık düşündüm ve kendimize has eventlerimizi buldum. Buyrun bakalım umarım sizde seversiniz ^^

Maden Eventi
Halis mulis maden eventi sadece az çok blok var ayrı bir özelliği yok bunu atlayabiliriz ^^

Davik Eventi
Belirli bir alanda davik kesme imkaniniz var. Bu daviklari sadece yemek için değil yumurtası için kesmelisiniz ! Yumurtaları ile /warp yumurta da iyi eşyalar alabilirsiniz !

Asi Boss Eventi
Asi bir boss . Masum bir oyuncu . Kızgın bir savaş. Sonunu düşünemiyorum. Kandırdım , genellikle oyuncu kazanıyor. Ödül olarak 1 adet kutu kazanıyor içinden IcePara dan taşa her şey çıkabiliyor. Unutma , kutuyu alabilmek için son vuruşu yapmalısın !

PvP Maden Eventi
Bir maden içinde sünger , elmas blok ve zümrüt blok var ne kadar şirin değil mi ? Hiç sanmıyorum. En kanlı savaşların döndüğü bu arenada pvp açık ! Bir yandan V8 kazma veya eşyalar için sünger kazman gerekirken bir yandan ölmemeye çalışıyorsun ! Ürpertici ...

İtem eventi.
Her 30 dakikada 1 kere kesin olarak yapılan item eventi , her maden bloğundan 5 er adet ve şansınız var ise 1 adet enchli elma !

Garpuz Eventi
Havada ki karpuzlar ... Ne işe yarıyor bunlar ... aaa ortada da karpuz var. 3 , 2 , 1 BOM ! Karpuzlar patlıyor , etraf maden doldu ! Hemen toplamalısın ^^

IcePara eventi
Tanesi 1 TL olan parayı bedavaya kazanabileceğin muazzam event ! 1 Eventte 7 IcePara kazanan bile gördüm ! Her ayın 14 de yapılıyor ! Bence katılmalısın , tek yapman gereken belirtilen süre içinde kazabildiğin kadar elmas kazmak ! Ayda 1 kere Ay'ın 14 dünde !

Sunucumuzda Alım yoktur.
Başka sunucularda kullandığınız şifreleri bu sunucuda kullanmayın. Aksi takdirde hesabınıza başkları girebilir.
Eğer sunucunuzda IceMC reklamını görürseniz sorumlusu biz değiliz. Sunucumuzda Reklamcı yoktur, olmayacaktır.

Ekli dosyalar

• upload_2017-2-11_18-20-23.png
    upload_2017-2-11_18-20-23.png
    26 KB · Görüntüleme: 267
  • upload_2017-2-11_18-20-36.png
    upload_2017-2-11_18-20-36.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 464
  • upload_2017-2-11_18-20-43.png
    upload_2017-2-11_18-20-43.png
    29.7 KB · Görüntüleme: 524
  • upload_2017-2-11_18-22-9.png
    upload_2017-2-11_18-22-9.png
    376.9 KB · Görüntüleme: 563
  • upload_2017-2-11_18-22-46.png
    upload_2017-2-11_18-22-46.png
    341.5 KB · Görüntüleme: 272
Son düzenleme:

Sezy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor ayrıca sanırım eklentilere çok uğraşmışsınız.Puan:8/10

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuyu komple değiştirdin mi banami öyle geldi

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet başarılı olmuş..

R

Reloven

Ziyaretçi
Çok fazla eksiği var. Baştan sağma yapılmış gibi. Takas bomboş. 35 Mbps 4 ping ms fiber netimle dona dona oynuyorum sunucu sıkıntılı. Hile kullanmadığım halde kill auradan beni oyundan attı. Anti xray de kullanmama ramen madende gezinirken zümrüt vb görüyorum yanına gittiğimde kayboluyor. Bahsettiğiniz /büyü çalışmıyor. Konuda Market yok Takas var! diye vurguladığınız olay warp bilgide çok istek olursa düşünülür denilmiş. Takası vurguluyorsan hep böyle kalmalı sunucu düzeni bozulur. warp bilgi ayrıca bomboş hiçbir bilgi adam akıllı yazmıyor. Yapı kullanacagız diye küçücük bir alana bir şey yazıp diger hertarafı bomboş bırakmşsınız toplamda 10x10 alana sığacak şeyleri devasa bir haritaya koymuşsunuz. Madene dayalı ekonomi diyip ekonomiyi neyle sağlamayı düşünüyorsunuz? maden hiçbir işe yaramıyor zırh ve kılıçtan başka. Büyü olayı lapissizde yok diyorsanız sanırım 2 farklı sunucuyu tek konuda birleştirmişsiniz saçma sapan bir konu düzeni olmuş başlıkta lapissiz diyorsa diger sunucunun aynı konuda ne işi var? daha birçok şey sayabilirim sunucu tamamiyle berbat bir an önce kapatın ve doğruca açın.

Edit: Madenlerden %50 ihtimalle düşer yada düşmez demişsiniz ancak ben bunun böyle olduguna inanmıyorum. Şahsen kömür kırarken 10da 1 düşmüyor, demir kırarken 10da 2 düşmüyor, kızıltaş kırarken 10da 4 düşmüyor, elmas kırarken 10da 8 düşmüyor.

Bu bir eleştiridir. Herhangi bir rakiplik yada düşmanlık söz konusu değildir.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor ayrıca sanırım eklentilere çok uğraşmışsınız.Puan:8/10
Tesekkurler , 2 puani nereden kestigini soylersen ilgilenecegim ^^
sunucuyu komple değiştirdin mi banami öyle geldi
Yani birazcik bir de lapissiz acildi ^^
Sunucu gayet başarılı olmuş..
Tesekkurler ^^
Çok fazla eksiği var. Baştan sağma yapılmış gibi. Takas bomboş. 35 Mbps 4 ping ms fiber netimle dona dona oynuyorum sunucu sıkıntılı. Hile kullanmadığım halde kill auradan beni oyundan attı. Anti **** de kullanmama ramen madende gezinirken zümrüt vb görüyorum yanına gittiğimde kayboluyor. Bahsettiğiniz /büyü çalışmıyor. Konuda Market yok Takas var! diye vurguladığınız olay warp bilgide çok istek olursa düşünülür denilmiş. Takası vurguluyorsan hep böyle kalmalı sunucu düzeni bozulur. warp bilgi ayrıca bomboş hiçbir bilgi adam akıllı yazmıyor. Yapı kullanacagız diye küçücük bir alana bir şey yazıp diger hertarafı bomboş bırakmşsınız toplamda 10x10 alana sığacak şeyleri devasa bir haritaya koymuşsunuz. Madene dayalı ekonomi diyip ekonomiyi neyle sağlamayı düşünüyorsunuz? maden hiçbir işe yaramıyor zırh ve kılıçtan başka. Büyü olayı lapissizde yok diyorsanız sanırım 2 farklı sunucuyu tek konuda birleştirmişsiniz saçma sapan bir konu düzeni olmuş başlıkta lapissiz diyorsa diger sunucunun aynı konuda ne işi var? daha birçok şey sayabilirim sunucu tamamiyle berbat bir an önce kapatın ve doğruca açın.

Edit: Madenlerden %50 ihtimalle düşer yada düşmez demişsiniz ancak ben bunun böyle olduguna inanmıyorum. Şahsen kömür kırarken 10da 1 düşmüyor, demir kırarken 10da 2 düşmüyor, kızıltaş kırarken 10da 4 düşmüyor, elmas kırarken 10da 8 düşmüyor.

Bu bir eleştiridir. Herhangi bir rakiplik yada düşmanlık söz konusu değildir.

Gece gece gulesim yoktu da sagolasin ^^ Takasa isteklerinizi atin dedik ve lapissiz daha 2 gunluk. Madene dayali dedik ki daha klan sistemini bile ararstirmadan konusuyorsun , her yukseltme maden ile oluyor. Bastan savma yapmisiz ha haklisin lapis koyup tanesini 50m den satmaliydik kusurumuza bakma ^^ Bu arada /buyu vesaire lapisli factionda "Bay Cok Bilmis :)"

R

Reloven

Ziyaretçi
Tesekkurler , 2 puani nereden kestigini soylersen ilgilenecegim ^^

Yani birazcik bir de lapissiz acildi ^^

Tesekkurler ^^

Gece gece gulesim yoktu da sagolasin ^^ Takasa isteklerinizi atin dedik ve lapissiz daha 2 gunluk. Madene dayali dedik ki daha klan sistemini bile ararstirmadan konusuyorsun , her yukseltme maden ile oluyor. Bastan savma yapmisiz ha haklisin lapis koyup tanesini 50m den satmaliydik kusurumuza bakma ^^ Bu arada /buyu vesaire lapisli factionda "Bay Cok Bilmis :)"
1 konuda 2 sunucu tanıtmayacaktınız o zaman. takasa istek atın diyede bir şey yok ozaman ben sunucu açayim her şeyi oyuncular yapsın. Eleştiride kabul etmiyorsunuz bakıyorum (: Hadi maden hiçbirşey yaramıyor lafımı geri çektim varsayalım digerlerine bir şey demeyecek misin? bu nasıl ilgisizlik böyle SUNUCUYA PUANIM 10 üzerinden -5 filan sanırım. Neyse işte Türkiye'de olan suncuları görüyoruz efenim.. (:

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkezin bildigi sistemleri kullanıyorsunuz herhangi bir farklılık yok gelişmek istiyorsanız farklılık ekleyiniz.

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com 1.11.2
En iyi cevaplar
0
Emek hırsızları bizim Faction spawn Mapımızı kullanıyorsunuz.

Grafit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Diğer sunuculardan bir farklı sunucu daha tüm gün lapisten çıkmayarak, rütbe kasmak berbat... lapissiz sunucu açmanız harika oldu deneyeceğim

GevezeOyuncuNW

En iyi cevaplar
0
Öncelikleri konuya şöyle gireyim kullandığınız Lapissiz Faction Spawn'ı bize aittir. O map ParsTeam tarafından yapılmış. Pars Team dağılınca Collapse(Sezer) adlı builderdan 75 Türk Lirasına satın aldık. Lütfen Mapı kullanmayınız bırakın. Kendiniz emek vererek birşeyler yapın. İyi forumlar.

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu Server Bir @Ragnarak Eseri Tabi Güzel Olucak Bu Arada
@GevzeOyuncu Belki IceNw Serveri Ekip Dağılmadan Önce Aldı Birdahakine Kıskanma ve Yedirememe Duygunuzu Dizginleyinde Böyle Şeyler Birdaha Olmasın :)

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu kapalı sanırım. DDOS yedikten sonra bir daha açılmadı.

GevezeOyuncuNW

En iyi cevaplar
0
@GevzeOyuncu Belki IceNw Serveri Ekip Dağılmadan Önce Aldı Birdahakine Kıskanma ve Yedirememe Duygunuzu Dizginleyinde Böyle Şeyler Birdaha Olmasın :)
'Belki' lafını kullanıyorsun bu bir kesinlik ifade etmez ve ailen sana başkalarının işine karşıma demedi mi? Acilen yalakalığı bırakman gerek!

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1 konuda 2 sunucu tanıtmayacaktınız o zaman. takasa istek atın diyede bir şey yok ozaman ben sunucu açayim her şeyi oyuncular yapsın. Eleştiride kabul etmiyorsunuz bakıyorum (: Hadi maden hiçbirşey yaramıyor lafımı geri çektim varsayalım digerlerine bir şey demeyecek misin? bu nasıl ilgisizlik böyle SUNUCUYA PUANIM 10 üzerinden -5 filan sanırım. Neyse işte Türkiye'de olan suncuları görüyoruz efenim.. (:
2 sunucu tanıtamazsın diye bir kural göremedim ama , 2. Olarak sadece fikir istiyorum , bir insan herşeyi düşünemez ya ? Eleştiri değil bu direk çamur atmak bu arada ^^ Daha doğrusu yedirememek diyelim. Diğerleri dediğin bir şey yok zaten , pc de olduğımuz her saniye sunucu ile ilgileniyorum , ilgisiz diyeceğin son insanlardan biriyim. Evet , türkiye şartlarını yükselttiğimi biliyorum , teşekkürler ^^
Herkezin bildigi sistemleri kullanıyorsunuz herhangi bir farklılık yok gelişmek istiyorsanız farklılık ekleyiniz.
Herkezin bildiği mi :) Hangisinde asiboss sistemi var gösterirmisiniz ^^
Emek hırsızları bizim Faction spawn Mapımızı kullanıyorsunuz.
Dolandirilmişsiniz.
Diğer sunuculardan bir farklı sunucu daha tüm gün lapisten çıkmayarak, rütbe kasmak berbat... lapissiz sunucu açmanız harika oldu deneyeceğim
Teşekkürler ^^
Öncelikleri konuya şöyle gireyim kullandığınız Lapissiz Faction Spawn'ı bize aittir. O map ParsTeam tarafından yapılmış. Pars Team dağılınca Collapse(Sezer) adlı builderdan 75 Türk Lirasına satın aldık. Lütfen Mapı kullanmayınız bırakın. Kendiniz emek vererek birşeyler yapın. İyi forumlar.
Ahahah , Collapse den 40 tl ye almıştım ben , daha yapım aşamasında iken. Dolandırılmışsın dostum , kolay gelsin.
Teşekkürler ^^
Sunucu kapalı sanırım. DDOS yedikten sonra bir daha açılmadı.
Açık :)
'Belki' lafını kullanıyorsun bu bir kesinlik ifade etmez ve ailen sana başkalarının işine karşıma demedi mi? Acilen yalakalığı bırakman gerek!
Emin olmadığı konuda nasıl kesin konuşabilir. Ailen sana bunu öğretmedi mi ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...