Mount And Blade Ne Alaka?

BeyzanurAy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecrafta Giriyordum Tam Modlu Survivalı Açıcakken Bu Geldi:

Mount And Blade Ne Alaka? Yoksa Mojang Reklammı Yapıyor O.o İllumemati Buldum :D

Şaka Maka Bunu Görünce Canım Mount&Blade Warband Oynamak İstedi şu an İndirmeye Başlıyorum :D

FakeAngel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Texture pack den kaynaklı. Texture pack de orada yazan yazıları editleyebiliyorsun.[DOUBLEPOST=1440810935,1440810828][/DOUBLEPOST]Dip not: Orjinal oynuyorsan napolonic wars dlc sini alıp klan savaşlarına girmeni öneririm...

BeyzanurAy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Texture pack den kaynaklı. Texture pack de orada yazan yazıları editleyebiliyorsun.[DOUBLEPOST=1440810935,1440810828][/DOUBLEPOST]Dip not: Orjinal oynuyorsan napolonic wars dlc sini alıp klan savaşlarına girmeni öneririm...
Keşke O An Textureyi Değiştirip Baksaydım :D

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Yanlız bilenlerde vardır.Steamda 2 gündür bedava napolonic wars ve wiking conquest.Nativede var.Ben İron Europe kurdum size kolay gelsin :)

BeyzanurAy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlız bilenlerde vardır.Steamda 2 gündür bedava napolonic wars ve wiking conquest.Nativede var.Ben İron Europe kurdum size kolay gelsin :)
5Tl :D[DOUBLEPOST=1440834075,1440833971][/DOUBLEPOST]
bedavaymış teşekkürler :D fakat napolic yok

FakeAngel

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ay sonunda kadar m&b de orta seviyeli indirim var. Korsan oynuyor isen bu fırsatta oyunu ve NW dlc sini satın almanı öneririm. (ikisinin toplamı 15,28₺ )