Mount & Blade II: Bannerlord Özel Beta

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali

Mount & Blade II: Bannerlord Özel Beta

Herkese merhaba okurlar!

Bannerlord'dan kısaca bahsedecek olursak, oyun Mount & Blade Ateş ve Kılıç'ın bir üst oyunudur. Oyun Türk firması olan Taleworlds tarafından yapılmaktadır. Uzun sürelerdir çıkışı beklenmekte olan bu oyundan çoğu kişi artık ümidini kesti. Oyun grafiksel açıdan bana göre fena değil hatta Mount & Blade Warband'a göre çok iyi. Yeni taktikler, yeni özellikler ve yeni bir oyunla karşılaşacağız.

Geçtiğimiz haftalarda Mount & Blade II: Bannerlord'un özel beta tarihi ve bilgileri sızdırıldı. Kimin sızdırdığı bilinmemekle beraber, oyuncular bir şoka daha uğradı. Çıkış tarihi uzun sürelerdir beklenen bu oyun geçtiğimiz haftalarda özel betaya girdi. Özel beta oyunun asıl betaya girmeden önceki son test aşamaları olabilir. Buradan şunu çıkarabiliriz, oyun artık sonlara yaklaşıyor. Özel beta'nın Taleworlds ekibi ve ekiptekilerin tanıdıklarına açıldığı belirtiliyor. Ayrıca buradan oyunun özel betasında çevrimiçi oyun modları olduğu da göze çarpıyor.

Sızdırılan bilgiler için Taleworlds bir açıklama yapmadı. Belki de sessiz kalmak daha mantıklıdır. Sızdırılan özel betadan sonra çoğu kişi oyunun çıkacağı tarih hakkında varsayımlar yaptı.

Bu sızdırılan bilgilerin Taleworlds için riski var. Bu sızdırılmadan şunu anlayabiliriz, Taleworlds'un önlemleri ve güvenliği düşük görünüyor. Bir diğer kırılan nokta ise oyunun sistem gereksinimlerinde oldu. Taleworlds önceden sistem gereksinimlerini açıklamıştı. Fakat bu mesajda yazan sistem gereksinimleri önceden açıklanandan daha yüksek. Aşağıdaki resimde sızdırılan özel betanın mesajını görebilirsiniz.

Konumu okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çıksın da oynayalım artık vallahi Warband'da oynamadığım modlu senaryo kalmadı.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Çıksın da oynayalım artık vallahi Warband'da oynamadığım modlu senaryo kalmadı.
Hak veriyorum, ben bile bıktım artık. Beklentileri fazla karşılamıyor bence o kadar zamana göre. Ama şimdi bir şey demek için erken. Oynayınca görürüz artık. :lol:

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Arkadaş 10 yaşındayken bekliyordu 20 yaşına geldi askere gidicek.