Multiverse core plugini sorun çıkarıyor

DarkSword56

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.8.8
Merhaba değerli forum üyeleri ben bir skyblock sunucusu açtım ASkyBlock plugini kullanıyorum, önceden /is yazınca adaya ışınlanıyordu ancak şimdi /is yazdığımda bana şu hatayı vermekte eğer multiverse core pluginini silip tekrar yüklersem (önceden denedim) açtığım lobi dünyaları npc ler vs. siliniyor kısacası sunucu çöp oluyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• 2021-10-28_13.56.53.png
    2021-10-28_13.56.53.png
    193.2 KB · Görüntüleme: 43

TürkPixelNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba yapman için multiverseyi silmen gerekiyor bendede öyle oluyordu MultiverseCore nedense ASkyBlock´u etkileyerek durduruyor bu yüzden sorunlu gibi gözüküyor

TürkPixelNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sunucumda 2 oyun yaptım ona rağmen 50 plugin var biraz aternosu zorlayabilir

DarkSword56

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
ben sorunu çözdüm PerWorldPlugins adlı bir pluginim vardı bu pluginden ASkyBlock pluginin kullanılabileceği dünyaları belirleyebiliyorduk ben oraya ASkyBlock pluginin kullanılabileceği dünyaları girmiştim yani örneğin Lobide kullanılmaısnı felan engellemek için ancak bunu yapınca bu hatayı vermeye başladı bende yaptığım işlemi geri aldım düzeldi. sorun çözüldü

DarkSword56

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
benim sunucumdada 2 oyun var 102 tane plugin var ancak bende bir sıkıntı yok şuanlık

TürkPixelNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yuh 102 plugin ne xD
Ben bi siteden buldum bu pluginleri tek tek yüklicem 200 plugin vardır :D :

AntiCheat : Oyuncuların hile yapmalarını önler. Yetkililere mesaj yolu ile hangi oyuncunun hile kullandığı iletilir.

AuthMe : Server'a giriş pluginidir. Başka kişilerin sizin üyeliğinizle o servera girmesini önlemek icin şifre koymanızı sağlar.

BOSEconomy : Ekonomi pluginidir. Para ve ticaret sistemidir.

BPermissions : Yetkilileri ve oyuncuları birbirinden ayıran sınıf sistemidir.

Bukkit-Plugins : Bütün pluginleri bulabileceğiniz sitedir.

CCLogger : Kimin hangi komutu denediğini görebileceğiniz bir plugindir.

ChestShop : Sandık kullanarak yapılan market ve pazar sistemidir.

ChestCommands GUI Wiki için tıklayınız.

Citizens : Npc pluginidir kendi npclerinizi yapabilir yürütebilir hatta konuşturabilirsiniz.

Commandbook : Plugin anlatımı buradadır

CommunityBridge : Permleri köprüleyen plugindir.

CreativeGates : Belirli bir konumdan diğer bir konuma ışınlanmak için kullanılan portal sistemidir.

DragonTravel : Belirli bir konumdan diğer bir konuma ejderha üzerinde seyahat etmeyi sağlayan plugindir.

Dynmap : Oyun haritasını Google Map gibi gösteren plugindir.

Essentials : Oyunun en olmazsa olmaz pluginidir.Vip kitlerini,warp,tpa vb bütün temel komutları ekliyen plugindir.

Essentials-Chat : Oyundaki gruplara özel mesaj iletir.

Essentials-Core : Serverinizin yediği ramı gösterir ve Essentialsın alt pluginidir.

Essentials-GeoIP : Servere girip çıkan ipleri kontrol altına alır.

Essentials-Protect : Bir alanı korumaya almaya yarar world guard ile birlikte kullanılır

Essentials-Spawn : Essentialsın alt pluginidir

Factions : Diğer oyuncularla birlikte klan kurabileceğiniz bir plugindir.

GroupManager : Oyundaki grupları belirler oyuncu,vip,admin,kurucu gibi şeyler.

HeroChat : Gruplara özel channel açarsınız ve yetkisi olanlar orada konuşur.

IConomy : En yaygın olarak bilinen ekonomi pluginidir oyuna /money komutunu ekler.

IPHidder : Oyuncunun spam yapmasını engeller. Oyuncu aynı mesajı peşpeşe göndermesini engeller ve oyuncuyu uyarır tekrarında kick-ban gibi işlemleri uygular.

Jobs : Meslek sistemidir. Sunucunuzda oyuncuların para kazanmalarını sağlayan eklentidir.

LogBlock : Plugin anlatımı burada

Lockette : Sandıklarınızı ve kapılarınızı kilitleyebileceğiniz plugindir.

MineConomy : Buda ekonomi pluginidir plugin anlatımı burada http://www.youtube.com/watch?v=pWFetoE3_aU

MobArena : Canavarlarla savaşarak para ve item kazanabileceğiniz plugindir.

Modifyworld : Dünyaları düzenliyen bir plugindir.

MultiVerse : Oyuna birden fazla dünya eklemenizi sağlar.

NoCheatPlus : Oyuncuların hile yapmalarını önler. Yetkililere mesaj yolu ile hangi oyuncunun hile kullanığı iletilir.

Permissions : Plugin yazmanız için gerekli olan java dilidir. Plugin Tutorial (Eclipse)

PermissionsBukkit : Plugin anlatımı burada

PermissionsEx : Gruplara verilecek komutları ayarlar Groupmanager gibidir.

Remote Toolkit : Oyuna start verir bir plugin değildir ama plugin gibi çalışır genellikle HungerGameste kullanılır(kitli) oyun bitince otomatik restart atar ve 5 dakika boyunca bekler.

Scavenger : Bu eklenti oyuncunun lav'a düştüğünde ve ya herhangi bir sebepten dolayı öldüğünde envanterini kaydeder ve eşyalarının kaybolmamasını engeller.

ServerSigns : Tabela ile komut eklemeye yarar.

SimpleVipPerks : Vip efekt pluginidir. /vipjmp,/vipstr, vesaire komutlar ile efekt(özellik) kullanmayı sağlar.

SimpleBroadcast : Duyuru pluginidir /broadcast ile anlık duyuru geçebilirsiniz.

SimpleRegionMarket : Arsa satışı için gerekli olan plugindir

SimpleSpleef : Spleef oyunu pluginidir.

SpeedBall : Futbol pluginidir. Plugin anlatımı burada http://www.youtube.com/watch?v=lcalFZjVJZk

Stargate : Belirli bir konumdan diğer bir konuma ışınlanmak için kullanılan portal sistemidir.

SuperSpleef : Spleef oyunu pluginidir.

VIPCode : Viplere özel komutlar ekler.

WhoMode : Hızlı ve kolay bir şekilde oyun modu değiştirmenize yarar. Diğer oyuncular içinde çeşitli mod geçişleri sağlar.

WorldBorder : Haritayı kısıtlar. Oyuncular kısıtlanılan bölgenin dışına çıkamazlar.

WorldEdit : Yetkililere çok yardımı olan bir plugindir. Harita ve yapı oluştururken çok kullanılır. Belirlediğiniz yerleri istediginiz item'e dönüştürmenizi sağlar. Kale yapmanıza silindir, küp tarzı geometrik şekilleride yapmanıza imkan sağlar.

WorldGuard : Belirlediğiniz alanları korumalı alan ilan eder. Oyuncular buraları kıramazlar. Bu eklenti oldukça geniş bir arayüze sahiptir. Detaylı bilgi ve destek için forumumuza yazabilirsiniz.

WorldPortal : Belirli bir konumdan diğer bir konuma ışınlanmak için kullanılan portal sistemidir.

Wormhole X-Treme : Plugin anlatımı burada http://www.youtube.com/watch?v=PfYmwus0bI4

Xcraftgate : Portal açmanızı sağlar tabela ile yaparsınız.

ZavAutoMessager : Oyuna otomatik mesaj ekler belli saniye geçtikten sonra bu mesaj otomatik geçer.