MuteExtend - Mute özelliklerini artır!

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Merhaba!

Bu gün size gelişmiş mute yani (Mute Extend) açıklayacağım!

Bu plugin size atılan mutelerin kayıt edilmesini (Açıklamaları ile beraber), tarihli ve detaylı kim tarafından atıldığına kadar listesini vermektedir.
Bu eklenti çalışması için Essentials'a ihtiyaç duymaktadır. Görseller ile anlatmam gerekirse:

Burada görebileceğiniz üzere kişinin kendisinin kaç kere ceza aldığını, başkasının kaç kere ceza aldığını, af edilişini ve nasıl mute yediğini detaylı olarak görmekteyiz.

Burada loglarda nasıl gözüktüğünü görmekteyiz. Detaylı olarak saati, sebebini süresini ve cezayı veren de olmak üzere bütün detaylara erişebiliyoruz.

Burada mesajları görmekteyiz. Bütün mesajları düzenlenebiliyor (İsim renkleri dahi)

İndir
<Spigot>

Komutlar:
Kod:
- /mute <isim> <süre> {<sebep>} #Sebep zorunlu değildir.
- /affet <isim> #kişiyi affeder.
- /cezapuanim #Ceza puanınızı gösterir.
- /cezapuani <isim> #kişinin ceza puanını gösterir.
Permler:
Kod:
- essentials.mute
- mute.cezapuani
- mute.cezapuanim
- mute.affet

Bu eklenti benim tarafımdan yazılmış olup gelişime açık bir şekilde devam edecektir. Gelişmelerden haberdar olmak için konuya abone olmayı unutmayınız! Bu eklentiye eklememi istediğiniz başka özellikler olursa veya bir hata & bug bulursanız bana discord aracılığıyla veya forum üzerinden ulaşabilirsiniz!

Son düzenleme:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
güzel pluginler paylaşıyorsun daha iyi şeyler bekliyoruz :D kullanayım sunucumda :D .

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
bi sorum var bu ceza puanı tam olarak ne işe yarıyor sadece kaç kere mute yediğini mi gösteriyor yoksa belli bir ceza puanına geldiğinde oto başka ceza fln da veriyormu ?
Ayrıca Perm i nedir ? essentials.mute yimi kullanıyor ayrı permi varmı ?

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
güzel pluginler paylaşıyorsun daha iyi şeyler bekliyoruz :D kullanayım sunucumda :D .
Tabi ki kullanabilirsiniz!

bi sorum var bu ceza puanı tam olarak ne işe yarıyor sadece kaç kere mute yediğini mi gösteriyor yoksa belli bir ceza puanına geldiğinde oto başka ceza fln da veriyormu ?
Ayrıca Perm i nedir ? essentials.mute yimi kullanıyor ayrı permi varmı ?

Permleri eklemeyi unutmuşum. Mute için essentials.mute yetkisi olması gerekiyor. Diğer permler:

- mute.cezapuani
- mute.cezapuanim
- mute.affet

Başka ceza vermiyor. Kaç kere mute yediğini gösteriyor. loglar.yml'ye bakarak saat kaçta kim tarafından ne sebeple mute yediğini görebilirsin.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
İndirme Linkini Bulamadım. Güzel Eklenti Sunucumda Senin 2. Eklentin Olacak :)

AtlantikAlihan

Doryoo Projecter
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim anlamadığım şey şu o ceza puanı nasıl artırılıp azaltıyo yan ihangi komut ile ?

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Benim anlamadığım şey şu o ceza puanı nasıl artırılıp azaltıyo yan ihangi komut ile ?
Ceza puanı ancak sıfırlanabiliyor. Ceza puanı kişinin aldığı mute sayısına göre artıyor. Azaltmak istiyorsanız loglardan kişinin adını bulup oradan en büyük sayıdan en küçüğe doğru silip reload atmanız gerekmektedir.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
İndirdim! Sunucumuz Yapımda Olunca Senide Bekleriz :) Güzel Eklenti Teşekkürler :)

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bence log kısımlarının tasarımı biraz garip olmuş 0: kısımlarından bahsediyorum okuması biraz zor gibi, bence veri isimlerini birleştir yani
0:
cezaveren
sebeb
tarih vs vs
1:
...
...
...

daha okunaklı olur

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
bence log kısımlarının tasarımı biraz garip olmuş 0: kısımlarından bahsediyorum okuması biraz zor gibi, bence veri isimlerini birleştir yani
0:
cezaveren
sebeb
tarih vs vs
1:
...
...
...

daha okunaklı olur
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Aklımda bulunacak.