Neler Yeni

MUZCRAFT.COM | 2020 | 1.8 - 1.16 | Geri Dönüş Etkinliği! | BEDAVA VIP!

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MuzCraft.com
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
MuzCraft.com
Oyun Sürümü
1.8.9/1.16.3
Sunucu Slotu
200/∞
Sunucu Türü
SkyBlock
MuzTelafi.png
MuzCraft'a Geri Dönüş Etkinliği!

Sunucumuza daha önceden kayıt olmuş oyuncularımıza birbirinden eşsiz geri dönüş hediyeleri sunuyoruz. Hemen MUZCRAFT.COM'a bağlan ve hediyelerinin keyfini çıkar! Telafilerinizi hesaplarınıza girdiğinizde otomatik olarak alabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz!

MuzCraft sizlere gururla sunar! Uzun bir süreç boyunca geliştirilen Skyblock sonunda bitti. Tecrübeli ellerden üretilen ve dengelenen sunucumuzun keşfedilmeye değer sistemleri seni bekliyor!

Kopyalanabilir Adresler
MuzCraft.com
www.MuzCraft.com

MuzCraft SkyBlock Konu Tasarımı Sayfa 1i.jpg
layer.png
ezgif.com-optimize (8).gif
ezgif.com-optimize (15).gif
MuzCraft Konu Tasarımı Sayfa 3.jpg

Kopyalanabilir Adresler
MuzCraft.com
www.MuzCraft.com
muzcraft-banner-gif-150kb.gif

Son düzenleme:

cangurel

Ağaç Yumruklayıcı
Satıcı
En iyi cevaplar
0
Uzun emekler sonucu türkiye piyasası için yapılmış en yaratıcı skyblock sunucusu olarak görüyorum her ne kadar uzun süren bir proje olsa da süreç içerisinde çok şey atlattık ve ince eliyip sık dokuyarak oyuncu gözünden uzun ekonomik testler yaptık ve sonucunda sizlere gururla keşifedilmeye değer bir skyblock sunucusu sunduk umarım beğenirsiniz!

ArifErdoganK

Sponsor
En iyi cevaplar
0
MuzCraft sizlere gururla sunar! Uzun bir süreç boyunca geliştirilen Skyblock sonunda bitti. Tecrübeli ellerden üretilen ve dengelenen sunucumuzun keşfedilmeye değer sistemler seni bekliyor! Açılışı 20.09.2020'de yarın gerçekleştireceğiz. Takipte kalınız.

iWhoosy

Seni adam ederdim ama çoktan köpeğim olmuşsun...
Satıcı+
En iyi cevaplar
0
MuzCraft sizlere gururla sunar! Uzun bir süreç boyunca geliştirilen Skyblock sonunda bitti. Tecrübeli ellerden üretilen ve dengelenen sunucumuzun keşfedilmeye değer sistemler seni bekliyor! Açılışı 20.09.2020'de yarın gerçekleştireceğiz. Takipte kalınız.

Kopyalanabilir Adresler
MC.MUZCRAFT.COM

MUZCRAFT.COM

Ekli dosyayı görüntüle 179906Ekli dosyayı görüntüle 179911Ekli dosyayı görüntüle 179905Ekli dosyayı görüntüle 179908Ekli dosyayı görüntüle 179903
Kopyalanabilir Adresler
MC.MUZCRAFT.COM

MUZCRAFT.COM
Her zamanki gibi çok iyisiniz :sinsi1:

rizely53

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sunucu 1.16.3 tabanlıdır umarım öyleyse gerçekten güzel bi sunucuya benziyor.artık farklı bloklar farklı farmlar farklı itemler görmek istiyor insan 1.8 sürümü bıktırdı. orada olacağım..

ArifErdoganK

Sponsor
En iyi cevaplar
0
sunucu 1.16.3 tabanlıdır umarım öyleyse gerçekten güzel bi sunucuya benziyor.artık farklı bloklar farklı farmlar farklı itemler görmek istiyor insan 1.8 sürümü bıktırdı. orada olacağım..
Türk Minecraft oyuncularının çoğunluk olarak seçimi 1.8'dir. Bu nedenle bizde tabanımızı 1.8.9 üzerinden yaptık ancak epik ve diğer içeriklerimiz üst sürümleri aratmayacaktır. Görüşünüz için teşekkür ederiz. :asık:

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 yıl sonra cidden açılıyormu 3 yıl önce duyurulmuştu aşırı müthiş olmuş olmalı sanırım.

NightMareTR_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam gece açmayı planlıyor musunuz yoksa sabaha mı bırakacasınız ? İnşallah gece açmış olursunuz çünkü sizi bekliyorum :)

ArifErdoganK

Sponsor
En iyi cevaplar
0

Lastrange

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MuzCraft sizlere gururla sunar! Uzun bir süreç boyunca geliştirilen Skyblock sonunda bitti. Tecrübeli ellerden üretilen ve dengelenen sunucumuzun keşfedilmeye değer sistemleri seni bekliyor! Açılışı 20.09.2020'de yarın gerçekleştireceğiz. Takipte kalınız.

Kopyalanabilir Adresler
MC.MUZCRAFT.COM

MUZCRAFT.COM

Ekli dosyayı görüntüle 179906Ekli dosyayı görüntüle 179911Ekli dosyayı görüntüle 179905Ekli dosyayı görüntüle 179908Ekli dosyayı görüntüle 179903
Kopyalanabilir Adresler
MC.MUZCRAFT.COM

MUZCRAFT.COM
yine cok iyisin arif

ArifErdoganK

Sponsor
En iyi cevaplar
0
MuzCraft SkyBlock an itibariyle açılmıştır!

EdipReiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arif bey ben serverınızı çok seviyorum ban yedim hile kontrolünden kaçtım ama lütfen açılsın serveri çok seviyorum tüm platformlardan yazdım İDİM: EdipReiz bu son olacak