Mysql Nasıl Bağlanılır ?

Batu44

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Beyler Bayanlar;Hepinize Merhaba Benim Minecraft Sunucum Var Ve Sunucuma Özel Site Var Sitenin Mysql'sine Ulaşmam Lazım Nasıl Bağlanabilirim ? NOT=YANLIŞ YERE KONU AÇMIŞ OLABİLİRİM.

+

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Authme pluginini yükle veritabanı oluştur yapabilirsin

R

Reloven

Ziyaretçi
Kullanıdıgınız hosting/server mysql kurulumuna izin veriyorsa olan sunucuza açabilirsiniz. Db ismi, Aynı makinede olmayacaksa ip adress aynı makinedeyse local host, kullanıcı adı ve şifreyi authme'nin config dosyasının içindeki bulunan alanlara yazarak bağlayabilirsin.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kullanıdıgınız hosting/server mysql kurulumuna izin veriyorsa olan sunucuza açabilirsiniz. Db ismi, Aynı makinede olmayacaksa ip adress aynı makinedeyse local host, kullanıcı adı ve şifreyi authme'nin config dosyasının içindeki bulunan alanlara yazarak bağlayabilirsin.
AuthMe ile alakalı bir şey söylememiş. Sadece Mysql tablolarını görmek istiyor anladığım kadarıyla.

Hosting panelini kontrol et PhPMyAdmin tarzı bir yere ulaşan bir link bulabilirsin. Olmadı e-mail adresine bak orada da olabilir.

Batu44

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Öncelikle Hepinize Teşekkür Ederim,Değerli Mesajlarınız İçin Navicat Diye Bir Program Buldum Ordan Bağlandım.